Чоловік продовжував приголомшено дивився на мене, адже він зовсім забув, що його безпосередній начальник, мій старий друг…

Я дізналася, що мій чоловік мені зраджує. Та ще й обрав собі найбанальнішу коханку – власну секретарку. З боку могло здатися, що я дуже спокійно відреагувала на новину про невірність.

Однак за виробленою роками здатністю тримати себе в руках вирували справжнісінькі урагани, готові будь-якої миті впасти на голови всіх винних. Я припаркувалася біля входу і витонченим кроком пройшла в будівлю офісу.

Співробітники чоловіка з подивом і якимось навіть очікуванням дивилися на мене, коли я проходила повз. Наче вони вже знали, з якої причини вона тут. На щастя, далеко йти не довелося. Цікава сцена вже відбувалася в кабінеті.

Вкрай комічно виглядав мій давно змарнілий чоловік, що тягнеться по поцілунок до дівиці з осиною талією. Побачивши мене, дівчина зіскочила з колін чоловіка і вилетіла з кабінету, а він насупився і поправив краватку.

Спершу запитав, чи я розлучуся з ним, а я тільки засміялася з того, Звичайно ж, ні. Свободи він захотів – не ту то було. Я розповіла засновнику компанії, що чоловік дуже відданий роботі й через неї ігнорує проблеми зі здоров’ям.

Тому місце мого чоловіка займе його заступник. Бачили б ви його обличчя в цей момент. Далі я повідомила, що коханий на три місяці їде на заслужену тривалу відпустку власним коштом у санаторій.

Я говорила нарочито спокійно, немов вихователька в дитячому садку. Чоловік продовжував приголомшено дивився на мене, адже він зовсім забув, що його безпосередній начальник, мій старий друг.

А це означало, що тепер він затиснутий у лещатах, і йому особливо діватися нікуди. Бо без цієї роботи він майже ніхто. До всього іншого за віком його вже нікуди не візьмуть. У підсумку в нього просто немає виходу.

Коли чоловік зрозумів, в якій ситуації він опинився, то спитав, чого ж я хочу. Я посміхнулася і нагадала йому, що час стежити за здоров’ям, інакше щоразу, коли у його кабінеті з’являться “тривожні симптоми”, його начальник буде змушений відправити його на примусове лікування подалі від міста.

Я посміхнулася і вийшла з кабінету. У машині я увімкнула свою улюблену музику і поїхала в центр. Зрозуміло, після такої розмови мені точно потрібно було добре поїсти і зайти в кілька бутиків.

You cannot copy content of this page