Побачила на вулиці тата та подругу найкращу моєї мами. Здалеку було видно, як вони сміються, а батько взяв жінку за талію

Я росла в прекрасній сім’ї люблячих один одного та мене батьків. Моє дитинство було справді чудовим, за що я вдячна мамі та татові. Пам’ятаю, неодноразово дивилася на те, як вони ніжно ставляться один до одного і мріяла, щоб у мене була така ж сім’я, як і в них. Вони були для мене ідеалом найкращої пари.

І ось я вийшла заміж, у мене також є діти, мені 29 років. Батьки мої досі у шлюбі, всі також щасливі, як мені здавалося.

Але нещодавно я була у місті, поїхала по роботі. Побачила на вулиці тата та подругу найкращу моєї мами. Здалеку було видно, як вони сміються, а батько взяв жінку за талію. Вирішила я підійти до них.

Вони зайшли до місцевого ресторану, я слідом за ними. Вони мене ще не бачили. Дивлюся, тітка Світлана сміється так, ніби їй років 18 і вона на побаченні, а батько взяв її за руку і теж усміхається. Погодьтеся, тут можна багато подумати, а саме що вони коханці.

Я підійшла до них, вони навіть злякалися. Стали мені щось нести, що зустрілися випадково і вирішили просто випити кави. Батько одразу ж руку свою забрав від руки Свєти. Але мені все було зрозуміло – вони коханці.

І ось уже котрий день я думаю, чи варто мамі розповідати? А я ж думала, що у нас ідеальна сім’я.

You cannot copy content of this page