А чому у тебе грошей ні на що немає? У інших є, а у тебе немає? Чому на столі не котлети, а якісь сосиски ?!

Моєму шлюбу майже 40 років. Син і дочка давно виросли і залишили рідне гніздечко. У кожного з них своя сім’я і маленькі дітки. Ну а ми з чоловіком тепер живемо самі. Правда, останнім часом чоловік став поводити себе дуже дивно.

Ні з того, ні з сього він вирішив контролювати наш сімейний бюджет. При цьому чоловік ніколи не стежив за тим, на що я витрачаю гроші. А пережили ми часи всякі: і на біржі стояли, і лихі 90-ті роки були. Жодного словечка за всі ці роки я не почула. А тут на старості років почався безглуздий контроль.

Та й взагалі, каже, господиня з мене нікудишня. Спочатку я думала, що чоловік просто жартує. Всяке буває … Але ні, все куди серйозніше! Якось заявляє:

“А чому у тебе грошей ні на що немає? У інших є, а у тебе немає? Чому на столі не котлети, а якісь сосиски ?! ”

“М’ясо було вчора. Навіщо тобі кожен день їсти м’ясо? Ти ж не вагони йдеш розвантажувати, а на дивані лежати! ” – відповідала я.

Але чоловік не вгамовувався. Вимагав саме котлет. Про іншу їжу і чути нічого не хотів. В той момент я задумалася, чи гарний він взагалі чоловік. Якось жили ми завжди тихо і мирно. Але без особливої ​​ніжності.

А зараз все частіше розумію, наскільки він буркотливий і дріб’язковий. Може, він завжди таким був, просто я не помічала?

З виходом на пенсію він як з ланцюга зірвався. Але пускати проблему на самоплив я не збиралася. Вирішила запропонувати чоловікові цікаве рішення.

“Давай ти спробуєш сам скласти сімейний бюджет на місяць. Коли отримаємо пенсію, все господарство буде на тобі. Ти будеш все купувати, оплачувати і записувати витрати. Покажеш мені на своєму прикладі, як потрібно робити. Може, після цього я буду витрачати гроші з розумом. Як тобі ідейка? ” – якось сказала я.

Я не очікувала, що чоловік так радо прийме цю пропозицію. В результаті він поставився до справи серйозно. Рахував кожну копієчку, вів чітку бухгалтерію і … кожен день купував м’ясо. Навіть на іншу їжу вистачало!

Правда, гроші швидко закінчилися. Чоловік забув заплатити за комуналку і інтернет. Крім того, коштів не вистачило і на побутову хімію. Про те, щоб відкласти трохи грошей на відпочинок і подарунки онукам, я взагалі мовчу. А так, звичайно, молодець …

Звичайно, чоловік не визнав своєї помилки. Каже, мовляв, це результат того, що я неправильно вела господарство стільки років. Він як і раніше вважає, що я погана господиня і дружина. Але щось мені зовсім не хочеться ставати для нього краще. ю

Коротше кажучи, все дійшло до того, що я подумую над розлученням. А навіщо жити з людиною, яка так відноситься до мене і рахує кожну гривню?

You cannot copy content of this page