А він до нас по черзі ходить, до мене по парним числам місяця

Я прийняла іслам – каже мені подруга, з якою ми не бачилися років з 10 мабуть. Я аж чаєм попирхнулася від цієї звістки.

Я ще не знала в чому справа, тому в жарт сказала, щось типу, що вона в гаремі тепер житиме? Оля подивилася на мене очима повними нерозуміння і спокійно відповіла так, а що тут такого?

Тут я не на жарт розхвилювався. Оля, яка навіть в дитинстві подруг ні з ким ділити не хоче, буде ділитися чоловіком ще з кількома жінками. Оля, спокійно і на диво врівноважено мені розказала свою історію.

Вона познайомилася з Тимуром в Турції.І там же у них стався роман. Все швидко закрутилося, Тимур зразу сказав, що в нього є жінка і мама його дітей. Оля вважала що це мимолітна інтрижка, аж поки він не привіз її знайомити з сім’єю.

Всім Оля сподобалася, вона була білявкою, з блідою шкірою і зеленими очима, для них це дикість якась взагалі. Навіть теперішня жінка Тимура підтвердила цей вибір, сказала, що вони вживуться, вона теж доречі славянкської крові.

Оля довго думала, прийняла їх віру і все. Розповідає тепер, що вони з тією жінкою як сестри, а Тимур ходить до них по черзі, але більше до Олі адже вона нова, молода дружина.

Вона сидить вдома, займається пранням, прибиранням, вирощуванням квітів, а Тимур повністю забезпечує їхню сім’ю. В мене від подиву щелепа відвисла.

Оля, та яка все життя мріяла бути в центрі уваги, одною і неповторною, як? -Засуджуєш? спитала Оля? Я знаю, батьки теж не хочуть зі мною говорити.

Але знаєш, це краще, ніж обманювати себе ілюзіями, що наш чоловік не вчинить з тобою так само, а потім як злодій буде ховатися з новою пасією по готелям.

Тут хоча б повага і правда є. З цими словами Оля встала і пішла. Тепер мені ця історія спокою не дає. 2 день я думаю про це все, я б так не змогла, ніколи, а ви?

You cannot copy content of this page