Але, замість того щоб заспокоїтися і добре проводити час із сім’єю, вона знову взялася за своє. Розпустила чутки, нібито мій син став слабким у всіх відношеннях…

Минулого місяця зустріла сестру, яка привітала мене з чудовою невісткою. Ще вона висловила жаль щодо того, що мій син у такому молодому віці вже має проблеми зі здоров’ям. Я тоді поспішала, тому не надала її словам уваги. Але буквально за тиждень зустріла куму, яка повідомила мені те саме.

Ось тоді-то я розпитала її як слід і нарешті розібралася, в чому, власне, справа. Її відповіді змусили мене голосно зітхнути і закотити очі на автоматі. Знову невістка та її довгий язик без кісток. Дружина мого єдиного сина у своєму репертуарі.

І як тільки вона примудряється підтримувати контакти з такою кількістю людей? Вона ж зовсім нещодавно приїхала з-за кордону! Ну посидь ти вдома. Дітей не бачила цілий рік, побудь з ними і чоловіком. Ні, їй треба з усім містом попліткувати, без цього вона просто жити не може!

Так і народжуються плітки про нашу сім’ю. Мій син одружився близько семи років тому. Вони винаймали квартиру, обидва працювали, і в них швидко народився син. Потім, за півтора року, з’явилася і донька. Чудова молода сім’я з двома дітьми. Хіба я, як бабуся, могла бажати ще чогось?

Звісно, мені не дуже подобалося, що мій син будучи батьком цілого сімейства, мусив працювати вахтовим методом. Він рідко з’являвся вдома, мало бачився з дітьми і дружиною, але приносив якісь гроші. Тож їхній рівень життя був дуже навіть непоганий.

Тим більше що його безпосереднім начальником був колишній однокласник. Хороший друг і товариш, навіть я його пам’ятала зі шкільних часів. Син зізнався мені, що якби не він, то йому навряд чи б дісталося таке гарне місце зі щедрим окладом і відносно щадними умовами.

Як би там не було, невістка після народження сина пішла в декрет, опікувалася дітьми і раділа життю. А чому б і ні, якщо в неї був постійний доступ до картки чоловіка? Можна і в спортзал сходити, і в кафе з подругами, а як там чоловік почувається – неважливо, він же добувач.

Я намагаюся бути хорошою свекрухою і не лізти без потреби в сімейне життя сина. Але промовчати про той факт, що моя невістка занадто велика любителька поговорити, не можу. Ще на весіллі вона зібрала купу контактів родичів нашої з сином сторони і почала активно з ними спілкуватися.

Навіщо? Я не знаю, характер такий. Чесати язиком для неї особливе задоволення. На жаль, понад рік тому син втратив роботу. Не через якісь свої помилки чи промахи. Просто господар бізнесу, на якого він працював, вирішив усе продати. І на місце старих працівників взяли нових.

Загалом, звичайна історія, але саме вона відчутно вдарила по сімейному бюджету сина та невістки. Тому, попри спроби сина знайти роботу з гідною оплатою, невістка вирішила діяти сама, а саме поїхати за кордон на заробітки. Там зачепилася одна з її подруг, тож з роботю проблем не було.

Син просив її одуматися, почекати, поки він не знайде якийсь кращий варіант. Та й я не думаю, що в них просто в один день закінчилися всі гроші. Ощадливою мою невістку не назвеш, але навіть вона має розуміти, що у неї є двоє дітей, тож якісь кошти завжди потрібно відкладати про всяк випадок.

Тим паче що цей самий випадок дійсно стався. Проте слова мого сина не були почуті, і невістка поїхала на один рік. Весь цей час я допомагала впоратися з онуками. Приходила трохи їх поняньчити, в силу своїх можливостей. Готувала, прибирала, якщо був час.

Але і мій син теж не валявся на дивані, а завжди був чимось зайнятий. Моя думка така, що він би сам дітей на ноги поставив. Нову роботу він знайшов, шкідливих звичок немає, з характером усе гаразд. Ну не бігає він за дітьми, як курка-насідка, але ж він батько. В кожного в сім’ї має бути своя роль.

А потім приїхала невістка. Напрацювалася за рік. Насамперед вона запросила чоловік десять, включно зі мною, до ресторану. Розповідала, як працювала в спортзалі своєї подруги. Допомагала іншим дорослим жінкам скинути вагу і прийти у форму.

Загалом, вона і тут займалася фізичними вправами, тож нічого складного для неї, гадаю, у цій справі не було. Ну і чудово, заробила якихось грошей, та ще й іншу країну побачила. Погано, чи що? Добре. Але, замість того щоб заспокоїтися і добре проводити час із сім’єю, вона знову взялася за своє.

Розпустила чутки, нібито мій син став слабким у всіх відношеннях, і їй не залишається нічого іншого, окрім як самій стати главою сім’ї. Тепер вона заробляє гроші, поки він сидить із дітьми, а от вона, значить, своїм горбом буквально видобуває кожну копієчку, щоб усе витратити на сім’ю.

Містечко наше невелике, тож сказана неправда луною повторюється з усіх куточків. Ви ж знаєте, як народжуються плітки, а, враховуючи, що невістка знає величезну кількість народу, таке сарафанне радіо мені не до вподоби. Та й син, я думаю, теж про все вже в курсі. У нього самого ж друзі також є.

Виходить, наша сім’я в очах людей тепер якась безглузда і крива. І все завдяки невістці та її вигадкам. Тож тепер мені самій хочеться пустити про неї чутку якусь, щоб вона на собі відчула це почуття сорому, але нічого путнього придумати не можу. Але те, що невістку потрібно провчити – це факт.

You cannot copy content of this page