Бабуся голосно і образливо сміялася, почувши про бажання розміняти квартиру

Умовно є одна цікава панянка Ірина, яка живе з чоловіком у трикімнатній бабусиній квартирі разом з бабусею ж. В принципі, у них все в порядку, але є один момент – Ірина жадає нововведень і прагне облаштувати сімейне життя якомога комфортнішим. Бажання по суті цілком адекватне, проте тепер потрібно з’ясувати, як це бачить Ірина.

Її погляд такий. Потрібно взяти цю велику бабусину квартиру і розміняти. Тобто з однієї квартири зробити дві: одну двокімнатну для них з чоловіком, а іншу, однокімнатну, для бабусі.

Можна навіть в одному будинку, в одному під’їзді і навіть на одній сходовій клітці. Знову ж таки, виглядає все цілком логічно. Розділили, та й насолоджуйся собі життям.

Все б нічого, тільки Ірина не знайшла з приводу своїх планів ніякої підтримки ні у чоловіка, ні тим більше у бабусі. Більш того, остання голосно і образливо сміялася, коли Ірина озвучувала свої прекрасні ідеї, не побоюся цього слова, в фарбах. Загалом, вся затія тепер виглядала як малоймовірна.

Ірині нічого іншого не залишалося, як піти зі своїм питанням по фахівцях. Знайомі ріелтори і навіть якийсь юрист повідомили їй, що перешкод для здійснення мрії, власне, і немає, потрібно тільки наполегливіше брати ситуацію в руки. Іншими словами, бика за роги. Втім, тепер незрозуміло, хто конкретно її напоумив.

А напоумили її так. Раз ніхто не збирається їй в цьому питанні допомагати – чоловік, до речі, навіть не думає з приводу своєї квартири – тоді вона зробить все сама. Тут же потрібно всього нічого – бабусину квартиру продати і дві нових купити. Удвічі смішно, якщо напоумив Ірину горе-юрист. Це з серії «як подумаю, який я інженер, страшно в поліклініку йти!».

Загалом, цікава панянка Ірина в обхід чоловіка і бабусі стягнула документи на квартиру і без всяких доручень, підписів стала шукати людину, яка їй допоможе все це провернути. Ясна річ, що до документів вона не мала ніякого відношення, на що, власне, і вказав їй найближчий нотаріус, до якого вона заявилася на консультацію.

Отримавши свої відповіді, Ірина відправилася шукати інші варіанти, а ось нотаріус попався битий – переписав номер телефону і подзвонив власнику, тобто бабусі, зі звісткою про те, що якась Ірина має на руках оригінали документів на квартиру і прямо зараз намагається її продати. Чи знає шановна бабуся про це? Шановна бабуся, звичайно ж, не знала, але точно була рада дізнатися.

І ось Ірина, повернувшись додому, була зустрінута поліцейським, документи у неї були відібрані, а через кілька годин вона з речами на вихід стояла в коридорі, поливаючи гіркими сльозами заяву чоловіка про розлучення. Хоча хто тут кого намагався розвести? Власне, не найшовши собі вигоди тут, довелося Ірині шукати собі нове місце під сонцем. Але ж так добре все починалося!

Ірина, до речі, заявляє, що просто хотіла «як краще», а чоловік і його бабуся просто неправильно її зрозуміли. Цікаво, а як вважаєш ти?

 

You cannot copy content of this page