Бачити неприязнь свекрухи було не надто приємно, але терпимо. Я вже давно змирилася з тим, що ніколи не сподобаюся цій ревнивій матусі…

Я завжди була впевненою в собі і вельми самостійною панянкою. Свого коханого зустріла в університеті, і ми досить довго дружили, перш ніж перейти до чогось серйознішого. Через рік він познайомив мене з мамою.

За традицією вона відразу не злюбила майбутню невістку, тобто мене. У свекрухи вже був одружений старший син. Його дружина теж виявилася недостатньо хорошою для свекрухи.

На жаль, старшому пощастило менше і він піддався впливу матері і розійшовся зі своєю дружиною, коли та дізналася про його зради. Він прийшов до задоволеної таким результатом матусі з валізами.

А та прийняла його з радістю, примовляючи, що шлюб був приречений із самого початку… Я не надто боялася свекруху. Ми жили у квартирі, яку купили мої батьки. У чоловікові та його вірності я була впевнена.

Бачити неприязнь свекрухи було не надто приємно, але терпимо. Я вже давно змирилася з тим, що ніколи не сподобаюся цій ревнивій матусі. І ось днями ми вирішили пропустити традиційну поїздку на дачу у неділю і залишилися вдома.

Вирішили вряди-годи повалятися в ліжку до полудня, а потім уже зайнятися справами. І ось чуємо, що вхідні двері відчинилися і поруч зі спальнею пройшла свекруха, яка розмовляла по телефону.

В неї є запасні ключі, проте вона явно не була в курсі, що ми вирішило залишитися вдома на вихідні. Жінка безцеремонно загриміла дверцятами холодильника і почала готувати собі каву.

Весь цей час вона голосно розмовляла з подругою телефоном, якій розповідала, що я скоро зникну з її очей, а мій чоловік буде поряд з нею. Я лежала в ліжку поруч із чоловіком і добре чула все, що говорила його мати.

Коханий хотів одразу вийти й почати з’ясовувати стосунки, однак я його зупинила. Мені хотілося побачити обличчя свекрухи, коли та нарешті виявить, що не сама в нашій квартирі і це було прекрасно.

You cannot copy content of this page