Батьки заявили чоловіку, щоб він терміново віз мене у відпустку, вже четвертий рік у шлюбі, а так ніде й не відпочивали

Ми із чоловіком живемо непогано, навіть добре. Він спокійний та розважливий, надійний. У шлюбі вже четвертий рік. Разом працюємо, разом відкладаємо гроші, разом вирішуємо, на що витрачати. Нормальні самостійні люди, на інших особливо не розраховуємо.

А ось мої батьки чомусь за дорослих нас приймати ніяк не хочуть. Вони впевнені, що Олег мало про мене дбає, що він мало не живе за мій рахунок, адже я теж ходжу на роботу і теж заробляю гроші.

Справа в тому, що чоловік старший за мене на 7 років. Я цієї різниці не відчуваю, але батьки продовжують на це болісно реагувати. І постійно мені про це нагадують, що кожного разу перетворюється на неприємну розмову. Вже набридло від них чути, що я помилилася у виборі і мені варто було б думати краще…

Незручно зізнаватись, але вони навіть радять мені звільнитися і сидіти вдома. А чоловікові сказати, що мене звільнили. Далі батьківський план простий: мені треба народити і виховувати дитину, на яку вони так сильно чекають. Ну як можна серйозно ставитися до їхніх слів? Чому я не маю заробляти гроші?

Так склалося, що у нашій сім’ї батько завжди важко працював, а мати займалася вихованням мене та сестри. Але, скільки я пам’ятаю, грошей постійно не вистачало, батьки сварилися і кілька разів були на межі розлучення. Я так жити не збираюся і їхні помилки не хочу повторювати. Але щось намагатися доводити марно.

Тепер вони раптом спалахнули ідеєю, що я маю з’їздити за кордон відпочити. Переживають, що діти їхніх знайомих часто подорожують, їздять світом, а я тільки про роботу думаю.

Я б і сама не проти, але розумію, що це дуже вдарить по нашому з чоловіком бюджету. Ми й так останнім часом чимало витратилися на деякі важливі для нас речі, тому вільних грошей немає, і найближчими місяцями не буде.

Чоловік і так знає, що мої батьки не дуже добре ставляться до нього. А після їхніх слів про закордонну відпустку зовсім не знає, як йому бути. Подумує навіть грошей десь у борг взяти, щоб нам поїхати відпочити. Але я проти! Що це за такий відпочинок на чужі гроші? Будуть вільні кошти, тоді й поїдемо.

Проблема лише в тому, як із батьками порозумітися. Скільки пам’ятаю, гроші завжди були для них головною темою. Схоже, вони хочуть, щоб і в моїй сім’ї так було. Навіть не знаю, як їм все лагідно пояснити.

You cannot copy content of this page