Батьки відмовилися сидіти з внуками, а тепер самі ж ображаються

Батьки Каріни та Влада завжди між собою не надто дружили, незважаючи на те, що у них 2 спільних внуків, їхні діти щасливі в шлюбі і люблять одне одного.

Але коли Карині з чоловіком довелося по роботі поїхати у відрядження, дітей треба було на когось лишити. І це стало реальною проблемою.

Батьки Влада міська інтелігенція, які працюють в банку, Карінині ж батьки з села, тяжко трудяться на городі та в саду, мають господарство. Коли діти подзвонили своїм батькам, то одні виявляється, надто зайняті і не знають як поводити себе з дошкільнятами, відвикли, бачте від цього.

Інші ж так загреблися в своєму городі, що і голову підійняти не можуть. Було прийнято рішення про те, що з внуками буде сидіти няня. Адже робота серйозна, нехтувати відрядженням не вийде, так само як і не вийде брати дітей з собою, тому що в чужій країні з ними точно не буде кому сидіти.

І тут почалося. Мама Карини кричала, що Влад не може забезпечити сім’ю, тому її доньці доводиться працювати і кидати сім’ю.

Сверуха була іншої думки, і все твердила про те, що це Карина собі щось надумала і безсоромна замість того, щоб займатися домом і вихованням внуків по закордонам вирішила їздити.

Після триденного променаду було вирішено, що обидва від відрядження відмовляться, тому що бабусі з дідусями так напоумилили дітей, що вони і самі в істериці билися і не відпускали маму з татом. А в результаті звільнення.

Перших кілька днів пара була в шоці, особливо через те, що віддавши стільки років життя роботі, їх ось так легко викинули за поріг фірми. Багато чого було переосмислено.

Карина вирішила, що треба шукати більш простішу роботу, де б вона змогла більше часу бути вдома, а Влад пішов працювати таксистом.

Благо, що будинок на той час у них вже був, але батьки після цього випадку не надто спішать спілкуватися з дітьми. Вони ж звикли, що діти при грошах, а тут таке, самі живут не багато. От вам і карма. А якби батьки посиділи тих кілька днів з внуками, все було б добре, як ви вважаєте?

You cannot copy content of this page