Батьки вже змирилися, що дитини немає, але все ж найняли детектива, щоб дізнатися правду про те, що сталося….

Вікторія була єдина дочка своїх батьків. Вони її дуже любили та балували. Все, що хотіла дівчинка, вона мала. Батьки були людьми не бідними. Батько був начальником на заводі, мати – лікарем, у поліклініці. Дівчина закінчила школу і готувалася до випускного.

Купила з мамою дуже красиву та стильну сукню, і мріяла швидше одягнути її та показати іншим. Випускний має бути через два дні, тож дівчина вже записалася на зачіску до перукарні. За день до свята, мати прибігла додому з роботи рано, щоб приготувати одяг та себе на випускній улюбленій дочці.

Тато був ще на роботі, і повернутися мав пізно. Жінка згадала, що забула купити додому хліб на вечерю. І тоді вона попросила дочку сходити швиденько до магазину. Дівчина зібралася швидко і пішла. Дорогою до магазину, сталося лихо.

Дівчину збила машина, дівчина була жива, тому водій посадив її до себе в машину та повіз до лікарні. Дорогою, йому зателефонував його батько і хлопець розповів про те, що сталося. Батько наказав йому не поспішати до лікарні, бо там викличуть поліцію.

Він порадив переконатися, що вона жива і залишити її десь біля лікарні. Подивившись на заднє сидіння, хлопець дуже злякався, дівчина знепритомніла і хлопець подумав про найжахливіше. Він злякався і вирішив вивезти її подалі від міста і залишити десь у селищі.

У результаті він усе так і зробив. Дівчину знайшла у себе під парканом самотня жінка,. Вона її забрала до себе додому, надала першу допомогу і залишила у себе до одужання. Дівчина швидко пішла на поправку, але втратила пам’ять, тому не пам’ятала хто вона, де її будинок і її сім’я.

Документів при ній теж не було, тому жінка вирішила, що дівчина нехай поживе в неї, доки не повернеться до неї пам’ять. Дівчина прожила у неї понад 12 років! Згадала хто вона така і де її сім’я, тільки після того, як отримала дуже великий стрес.

Вона зі своєю маленькою донечкою була вдома, коли до них залізли грабіжники. Вони не знали, що в домі є люди. Жінка спала з дитиною в ліжку. Тієї ночі вона перенесла дуже великий стрес, рятуючись зі своїм малюком, і нарешті вона згадала все про себе, і згадала своїх батьків.

Через пару днів, вона поїхала з чоловіком та донечкою до батьків. Батьки були дуже раді і весь час ридали, не могли заспокоїтися! Вони ж думали, що її немає в живих уже багато років. Поліція не змогла допомогти знайти дівчинку.

Батьки вже змирилися, що дитини немає, але все ж найняли детектива, щоб дізнатися правду про те, що сталося. Той і розповів про ДТП, але хлопця знайти, який збив її, не вдалося. Віка розповіла, що жила вона у маленькому селі, допомагала Людмила збирати трави та по господарству.

У селищі було лише 11 будинків, і то в них жили лише старі люди. Дівчинка, після аварії, погано виглядала, у неї залишилися шрами на обличчі, тому людей вона уникала. З чоловіком своїм вона познайомилася також у селищі, він був у них фельдшером. Батьки були щасливі!

You cannot copy content of this page