Безцінна реакція свекрухи на внуків, від 1 до 5

Баба, дізнавшись про першу вагітність невістки, телефонує подрузі: «так, Галю, вагітна Наталя, щастя то яке! Нарешті боженька послав діточок. надіюсь, буде подібне на мене.

Галю, я її одразу попередила, що про вагітність нікому не можна розказувати, нікому, особливо перші три місяці. головне, щоб ніхто не знав. На облік підемо ставать під покровом ночі, в мене в реєстратурі є зв’язки, за коробку “червоного маку” все порішала.

Я лише тобі розказала, Ліді з кутка, Марусі Петькиній і матушці в церкві, але це великий секрет, то ти ж нікому.

Так, так, знаю, що не можна їй стригтись, фарбуватись, ноги схрещувать, як сидить, шить, в’язать, через бульбу переступать, фотографуватись… шо ще забула? А,  любиться теж не можна! Кінчилось, вже долюбились.

Можна 9 міс і потерпіть, я Альошку налякала, що як ще раз побачу, що він її за щіпає, то принесу в їх спальню розкладушку, вмощусь і буду пильнувати…

Невістка за 2 внуком: «Алло, Галю! Так, знов! Ну, де єдин, там двоє, діти – то щастя, сказала невістка, що на цей раз не буде мене слухать, а піде підстрижеться, нігті і вії наростить, бо всю попередню вагітність проходила, як не знати хто, а в цю хоче бути красивою і спокусливою для Альошки. Колись чистого фартуха вділа і вже спокуслива, а тут бач, що треба видумувать?

За 3-м внуком: «Алло, Галю, алло? Щось погано чую, алло! Слухай що! Наталя з тими віями, видно, така вже Альошці гарна була, що другому внуку 3 міс, а вони вже третє склепали. Я в шокові!

В неї кожен раз, або коли картоплю садить, або як буряки чистить. Коли вже ця богиня плодородна на город покажеться? Ну, але то щастя велике, так. А я що? Я радію, але якось швидко все стало. Баба не вспіла отямитися, два внучка є, то третя хай буде дівчинка. Галю, мо і я на вії піду? Може таки ще пару раз з дідом переморгаєм, на старості років?

Наталя чекає 4-те дитя: «Галю, за три літа штири діта! Мої діти помішались, гвалт! Невістка сказала, що вона Альошці дарить любов і насолоду, а він їй достаток і безпеку. Мені дід щороку сервіза дарить, а виявляється, можна було безпеку заказувати. Що вони будуть робить з 4-ма дітьми? Це ж їх накормить, одіть, вивчить… живе одним днем , молодьож! Роблять бабі нерви…

Невістка за 5-м: «Галю, ало, буде п’ятий. Мітька, капни мені заспокійливе на цукор, бо серце зробилось, як горішок. Да, Галю, чуєш? Вони його в Непалі намедитували.

Так, памятаєш вони влітку «просвітляться» їздили, поки я гляділа 4 онуків? Просвітлились! Поки Наталя з Альошкою, як горні кози, по Непальським схилам лазили, ці малі всі закрутки ще в серпні виїли, льох пустий. Ага! Ми там з дідом від них часом переховувались, то я знаю, що кажу, пустий.

You cannot copy content of this page