Бідна Світланка вже зовсім зневірилася в собі, як раптом вхідні двері відчинилися – і, подумати тільки, на порозі стояла радісна свекруха

Днями у Світлани з Миколою відбулася знаменна подія. У четвер подружжя повинно було відзначити першу річницю весілля.

Ось тільки до повноцінного святкування справа так і не дійшла, тому що в обох робота із занадто щільним графіком. Тож наші герої домовилися відкласти свято на вихідні.

Микола, як зазвичай, поїхав на роботу першим, не здогадуючись про те, що Світлана схитрувала і заздалегідь попросила у начальства відгул на цей день.

Дівчина планувала приготувати святкову вечерю для чоловіка. Тож після того, як за чоловіком зачинилися двері, задоволена Свєта тут же почала уважно вивчати кулінарну книгу, обираючи особливе блюдо.

Вибір дівчини пав на спагетті «Карбонара». Сказати, що наша героїня була не кращим кулінаром в своїй родині – нічого не сказати. Навіть з цією найпростішою стравою впоратися дівчині не вдалося, хоч вона і переробляла пасту три рази поспіль. То соус виходив занадто рідким, то спагетті злипалися, то бекон підгорав.

Загалом, бідна Світланка вже зовсім зневірилася в собі. Як раптом вхідні двері відчинилися – і, подумати тільки, на порозі стояла радісна свекруха з повними пакетами продуктів і готовністю навчити невістку готувати пельмені за улюбленим рецептом свого сина.

Виявляється, свекруха прекрасно пам’ятала про свято дітей і прийшла самостійно приготувати сюрприз для молодої сім’ї. Дублікат ключа був у неї на екстрений випадок ще з самого початку їх переїзду. А якщо вже день видався абсолютно вільним, Валентина Петрівна і подумала, чому б не порадувати єдиного синочка.

Раніше відносини у свекрухи з невісткою складалися не найкращим чином. Але спільна мета (здивувати і порадувати Миколу) зробила свою справу.

До вечора дами вже щосили реготали, ділячись одна з одною кумедними історіями з життя і планували наступну зустріч.

Важко описати словами захват нашого героя, який повернувся ввечері додому! Тільки уявіть цю милу картину: дві найдорожчі жінки в його житті радісно базікають одна з одною замість того, щоб за звичаєм сваритися, а на столі чекає улюблена страва дитинства.

З тих пір кожні вихідні Світлана зустрічається зі свекрухою, щоб освоїти нові цікаві рецепти. А Микола, мабуть, став одним з найщасливіших чоловіків на землі.

You cannot copy content of this page