Боюся навіть подумати, що виховала шахрайку, готову пустити світом рідну матір

Мені 47 років, дочці 23 роки, живе із чоловіком на орендованій квартирі. Після школи далі вчитися не захотіла.

Спочатку продавала взуття на ринку, потім працювала у Туреччині аніматором. Рік тому через пандемію повернулася, познайомилася хлопцем і за три місяці вискочила за нього заміж.

Ніде не працює, але гроші у них начебто водяться, судячи з нових речей. Хлопець іногородній, батьки найпростіші, тому живуть вони не за їх рахунок.

Я намагалася розпитати, ким він працює, але дочка лише сказала, що в інтернеті. Я в цьому особливо не розумію, тому не стала надто вдаватися до подробиць.

А нещодавно я випадково дізналася, що дочка оформила кредит під заставу частки у нашій із нею квартирі, і нічого мені не сказала.

Помчала до неї і з’ясувалося. Виявилось, що вони оформили кредит ще чотири місяці тому. Дочка клятвенно пообіцяла, що все виплатить у строк, а як доказ почала показувати мені якісь розрахунки, графіки та таблиці, в яких я нічого не зрозуміла.

Начебто вони інвестували гроші в якісь акції, які щомісяця приносять гарний прибуток.

Але серце все одно не на місці. Мені прикро, що дочка навіть не повідомила мене і все сама вирішила за моєю спиною. А якщо вони з чоловіком мене обдурять і виставлять надвір, позбавивши єдиного житла?

Боюся навіть подумати, що виховала шахрайку, готову пустити світом рідну матір. Чи я даремно себе накручую, і Бог покарає мене за такі думки?

You cannot copy content of this page