Коли моя дівчина пішла танцювати з іншим чоловіком, я ледь себе стримував. Для нього це був останній танець

“Словом, влип я, брат, познайомився з такою дівчинкою, все при ній, одна біда – не потягну я таку забезпечувати, ну ніяк не потягну, – бідкався Сергій, – вона така жінка, не схожа на всіх, хто в мене був, ось зараз прийде і сам побачиш”.

Сергій з Анною познайомилися в парку. Саме почав накрапати дощ, вона в благенькій сукні стояла посеред парку і просила щось у перехожих. Сергій тоді пожалкував її, адже дівчина зовсім сама, мокра, холодна, а як що сталося?

Підійшов, спитав чи може допомогти, Аня тут же розповіла про свою біду. Вона тут неподалік на тренування ходить, ось, спортзал зачинили вже, а в неї телефон сів, на автобус грошей немає, а додому далеко.

Сергій тоді запропонував Ані випити чаю і придумати разом, як вийти із ситуації. Аня подивилася на себе в вітрину якогось закладу – не найкраще видовище, та що робити?

Дівчина вязала руку Сергія і впевнено почимчикуала за ним. За столиком в одному із кафе вона зігрілася. Перевдяглася і привела себе в порядок.

Тоді то Сергій і зрозумів, що дівчина не проста. Дорогий спортивний костюм, в якому вона була в залі, нарощені вії, манікюр, айфон останньої моделі, який офіціантка з острахом поставила на зарядку. Правильні та красиві риси обличчя, “мабуть силікон в губах, чи ні?” – подумав про себе Сергій.

“Це мої губи, і вії мої, і нігті”, – розсміялася Аня. Сергія аж перекосило, тому що від однієї тільки думки, про те, що така красуня може на нього подивитися, в нього запаморочилося в голові, як в школяра.

Після того випадку вони ще зустрічалися кілька разів. Але Сергій ніяк не міг наважитися сказати Ані, що та автівка, зйомна квартира, то все не його, що він звичайний, простий хлопець. Не міг сказати, аж доки Аня не прийшла на ту саму зустріч де він сидів в кафе з другом і розказував як влип.

Поки Сергій відлучився на кілька хвилин, Гоша, його друг, колишній тепер друг, почав залицятися до Ані. Коли Сергій прийшов, якраз ввімкнули музику, і Гоша запросив Аню до танцю.

Дівчина не хотіла, і раз за разом позирала на Сергія. Гоша підійшов і сказав: “Якщо не хочеш, щоб вона дізналася про наш маленький секрет, тоді дай ми потанцюємо”.

Сергій почервонів від злості. Аня підійшла і спокійно взяла за руку Гошу, підморгнувши Сергію. В її погляді було щось таке, що змусило його лишитися і подивитися, що ж буде далі.

А далі, після танцю, Аня повернулася до Гоші і відповіла: “Цей танець для тебе прощальний, більше ти ніколи не побачиш Сергія, це його подарунок тобі”.

Ніхто нічого не зрозумів. Аня розповіла Сергію, що вона відразу знала про його статки, але для неї не це головне. Казка чи історія з життя – вирішувати вам, але у них вже трійко дітей, а Гошу вони не бачили років з 10, якщо не більше, він тоді зник з їх життя назавжди.

You cannot copy content of this page