Буквально цими днями цей друг залишив коментар під моєю фотографією. Кадр із інтимного фільму був там в коментарі

У мого хлопця велика компанія, більша частина якої — шовіністи та жононенависники. Мій хлопець до них не відноситься, проте. Із хлопцем нас познайомила моя подруга.

Вона ж, у свою чергу, знайома з ним, бо її хлопець – його добрий друг. Через якийсь час ми почали зустрічатись, а моя подруга зі своїм хлопцем розійшлися.

Але так виходить, що колись її колишній друг мого хлопця, відповідно, я підтримую з ним спілкування.

І ось що мене вибиває з колії те, що ця людина безцеремонно лізе до нас у стосунки, ставлячи питання з розряду: чого ти така скута?

“Я думав, що люди, які ведуть статеве життя, більш розкуті”. Як людина неконфліктна, я довгий час намагалася ігнорувати подібні випади на мою адресу.

Але невдовзі це терпіти стало неможливо. В мені оселилося почуття, що його друг читає наші листування, оскільки телефон мого хлопця без пароля, а деякі речі, які він каже, знаємо лише я та мій хлопець.

У своєму молодому чоловікові я впевнена, він не став би  комусь розповідати про наші стосунки, абсолютно точно. Але проблема полягає в тому, що від інших, особливо від друзів, він очікує такого ж чесного відношення.

І ставити пароль категорично відмовляється. А буквально цими днями цей друг залишив коментар під моєю фотографією. Кадр із інтимного фільму був там в коментарі. Дуже відвертий.

Це зовсім засмутило мене, хоч, звичайно, я й видалила цей коментар, але неприємний осад залишився.

Мій хлопець поговорив з другом, той перепросив, але сказав, що нічого такого в цьому не бачить. Що в їхній компанії це нормально.

Варто, мабуть, сказати про їхні погляди. Вони вважають, що жінки не заслуговують на повагу. Мій та к не вважає, але спілкується досі з ними.

Кажуть що жінки це сміття, що їх можна бити, принижувати. Найнеприємніше те, що я нещодавно дізналася, що ці молоді люди між собою пліткують про наші стосунки.

Бридко. Це не гідне ставлення чоловіків. А хлопець мені не вірить, щиро вважаючи своїх друзів дуже добрими та вірними людьми.

Не знаю, як розплющити йому очі. Може, я себе накручую, і в цьому справді нічого такого немає? Я заплуталась.

You cannot copy content of this page