Було нестерпно усвідомлювати, що я присвятила своє життя коханому і без нього мене не було. Я залишилася без друзів, без знайомих…

Ми познайомилися у ресторані. Я сиділа з подружкою і мрійливо попивала каву, задивившись у вікно. Як раптом підходить до нас офіціант і приносить на блюдечку два шматочки тортика. Ми здивувалися і запитали, чи нічого він не переплутав, оскільки не замовляли десерт.

А офіціант відповів, що нас вирішив пригостити чоловік за сусіднім столиком. Він оплатив два шматочки тортика, але серветку з написаним телефонним номером попросив передати саме мені. Озираюся і бачу, що мені посміхається симпатичний чоловік.

Підтягнутий брюнет у строгому костюмі та в окулярах. Оправа ідеально підібрана за кольором до його темного блискучого волосся. Укладка стильна і свіжа, борода доглянута. Я не могла не відзначити, що незнайомець має просто чудовий вигляд. Наче щойно вийшов із дорогого салону.

Ясна річ, того ж вечора я написала йому повідомлення і ще раз подякувала за солодкий сюрприз. З того дня ми не припиняли спілкуватися. Він надихав мене всіляко розвиватися і ставати кращою версією себе. Я брала з нього приклад і намагалася не відставати.

Ми разом ходили в тренажерний зал кілька разів на тиждень. Так, за півроку я змогла скинути вісім кілограмів і досягти красивого рельєфу на тілі. Йому дуже подобалася моя нова фігура, тому я намагалася підтримувати її, крім тренувань, ще й різними дієтами.

Для себе готувала пісні салати, а коханому запікала м’ясо з овочами. Навіть навчилася випікати панкейки і бісквіти з протеїном, який у нас вдома стояв у великих банках. Також йому подобалося, що я регулярно відвідую косметолога – пухкі губи, підтягнуті вилиці й філери у підборідді.

У мене був розкішний чоловік, і потрібно було йому відповідати. Чесно кажучи, спочатку я вважала себе простуватою для нього. Він має чудовий вигляд, завжди доглянутий. Одягається зі смаком і дорого. Хоч фотографуй і публікуй на обкладинках журналів! Я ж – проста дівчина з провінції.

Досі дивуюся, як він тоді в ресторані звернув на мене увагу. Звісно, після того як коханий з’явився в моєму житті, я почала виглядати по-іншому. На шопінг ми ходили разом. Коханому було важливо, щоб я зробила правильний вибір і купувала гарний одяг. Час від часу оплачував походи в салони і бутіки.

Щоправда, я тепер не могла відкладати гроші. Мені хотілося завжди мати ідеальний вигляд, тому зарплата швидко випаровувалася на красиве життя, а до зустрічі з ним я кілька років збирала на власне житло. Подружки мені заздрили. Незабаром ми майже перестали спілкуватися.

Тепер у нас були абсолютно різні цінності, цілі та життєві інтереси, але я почала близько спілкуватися з дівчатами друзів коханого. Ми ходили разом на манікюр, педикюр, косметичні процедури і шопінг. Могли зустрітися посеред робочого дня у кав’ярні й обговорити останні новини.

Звісно, для мене така рутина була незвичною. Я працюю в лабораторії і раніше зустрічалася з друзями за настільними іграми. Нас повністю поглинала наука і прагнення до чогось більшого. Тепер від мене вимагали коментарів не про політ на Марс, а про нову зачіску Кім Кардаш’ян.

Минуло, напевно, близько п’яти місяців, як я відчула гостру потребу у своїх друзях. Мені було банально ні з ким поділитися емоціями і хвилюваннями. Гарний коханий пропадав на роботі, і мої душевні терзання його не цікавили. Коли хотіла поговорити з ним, то завжди чула у відповідь банальні фрази.

Мовляв, усе буде добре, не треба скиглити, це дрібниці, я сама собі придумала проблеми. Повільно до мене почало доходити, що його цікавило тільки його власне життя, а я була в ньому лише красивим аксесуаром. Він радів моїм успіхам у фізичному перетворенні.

Хвалив вдало підібране вбрання, кожен скинутий кілограм. І водночас залишався абсолютно байдужим до того, що відбувається в мене всередині. Він ніколи зі щиро не питав, як минув мій робочий день. Я ж могла вислуховувати його годинами. Я все своє життя перекроїла під його потреби.

Вставала я раніше звичайного, щоб приготувати йому і сніданок, і перекуси в офіс. Після роботи поспішала додому й одразу ж бралася за підготовку вечері. Він любив ресторанні вишукані рецепти, а я вчилася готувати нові, складні для мене, страви.

Прибирання, прання, прасування, миття посуду та інші побутові обов’язки взяла на себе. Після роботи він багато читав, приділяв час хобі та навчанню. Він проходив курси, семінари та всілякі тренінги, поки я займалася квартирою та дитиною. Один момент і зовсім вибив мене з колії.

Якось мама передала нам із села овочів. Таких у місті не знайдеш. Усе свіженьке, домашнє, але багато передати не змогла, так, на один салатик. От я й вирішила ввечері його приготувати. Салат був майже на столі, коли прокинувся малюк. Я пішла його заспокоїти. На це пішло десь півгодини.

Коли я повернулася, від овочів нічого не залишилося. Коли я запитала, чому він мені нічого не залишив, він тільки знизав плечима. Було смачно, не втримався. Тоді я наче все зрозуміла, відкрила таємниці світобудови. Насправді ця людина любить тільки себе.

Іноді мені було настільки морально важко, що я сідала у ванній на підлогу і годинами ридала. Його така моя поведінка дратувала. Мені ж від його байдужості ставало ще гірше.  В один момент я не витримала, зібрала речі і поїхала до батьків.

Було нестерпно усвідомлювати, що я присвятила своє життя коханому і без нього мене не було. Я залишилася без друзів, без знайомих. Навіть не знала, чи є в мене хоч якісь свої захоплення. Довелося все починати з самого початку. Насамперед набрала своїх старих подруг.

На щастя, вони мене пробачили. Не знаю, в який момент я буду морально готова до нових стосунків, але точно вирішила, що тепер буду звертати увагу на емпатичних чоловіків.

Мені не потрібен партнер, з яким я не можу поділитися своїми проблемами. Я не шукаю людину, яка б усе за мене вирішувала, але хочу, щоб поруч був той, з яким я могла б щиро розмовляти. І йому було б це потрібно, як і мені

You cannot copy content of this page