Був упевнений, що у мене не може бути дітей, але дружина раптом оголосила, що при надії

Я познайомився зі своєю майбутньою дружиною, коли навчався в університеті. Це було кохання з першого погляду, і я точно знав, що неодмінно одружуся з цією дівчиною.

Іра стала для мене найближчою людиною: найкращою подругою, натхненням і мотиватором, пристрасною коханкою. Поруч із нею я відчував себе справжнім чоловіком, який готовий на все заради добра своєї сім’ї.

Нікому у своєму житті я не довіряв більше, ніж Ірі. І коли я йшов до армії, то був певен, що вона дочекається на мене. Так і сталося. Але той період я назавжди запам’ятаю як найважчий. Мені було 24 роки, коли я дізнався, що втратив можливість мати дітей. Не вдаватимуся до подробиць. Думаю, ви й самі розумієте, що може відчувати людина у цей момент. Іра підтримувала мене, але я відчував провину за те, що вона не зможе народити від мене дитину.

Останні 5 років ми жили душа в душу. Про дітей намагалися не говорити. Я будував кар’єру в бізнесі, Іра розвивалася у творчому напрямку. І все б нічого, але нещодавно моя дружина сказала мені, що вона при надії.

Я був просто шокований і не знайшов що сказати. Про мою проблему Іра не сказала жодного слова, ніби вона просто забула про те, що дітей у мене бути не може. Я не розумію, що робити. Мені дуже не хочеться підозрювати кохану дружину у зраді. Але як інакше вона могла завагітніти?

Я розповів про свої переживання матері. Вона була просто в шоці, тому що завжди була в захваті від моєї дружини. Мама порадила сходити до лікаря і обов’язково повідомити про все Іру. Можливо, мені доведеться проводити тест на батьківство.

Я бачу, як Іра просто світиться від щастя, адже вона завжди мріяла стати мамою. А я собі місця не знаходжу, став дуже дратівливим.

Дружина вже намагалася зі мною поговорити, щоб з’ясувати, що відбувається. Але щоразу я стримую себе, аби не влаштувати їй скандалу. Де знайти сили, щоб поговорити з нею відверто?

You cannot copy content of this page