Чекаю, коли дружина вийде працювати. Буде більше грошей, може менше сварок. Але це ще не скоро

Ми добре жили, доки дружина у декрет не вийшла. І відпустку могли собі дозволити, і ресторан у вихідні. Робота у неї є високооплачуваною, а тепер може втратити місце.

Тепер я один гроші заробляю, вона вдома сидить з дитиною. Ще й про іпотеку зі мною розмови починається.

Яка іпотека? Щоб я впрягся в це? А що вона? Чому, як тільки жінка народжує дитину, вона має право сидіти на шиї чоловіка?

Ми готувалися до народження малюка, нагромадили грошей. Але, звичайно, ми й припустити не могли, що виникнуть складнощі зі здоров’ям дружини після пологів. Зуби потребують лікування, а це зараз дороге задоволення.

Тепер ця депресія з’явилася. Я даю гроші на стоматолога, але дружина каже, що я при цьому дуже нервуюся, і не хоче їх брати. Що мені тепер робити, вмовляти? А як тут не нервуватимеш, якщо грошей ледве вистачає до наступної зарплати!

Дружина дорікає за неуважність до неї та дитини. Я втомлююся на роботі, намагаюся заробити, але вона цього не розуміє. Вважає, що важко лише з дитиною. Їй часто допомагає її мати. Так що є час на відпочинок та на манікюр.

Теща мене дратує своєю поведінкою. Постійно стверджує, що я не люблю сина. Звідси і в дружини таке ставлення до мене. Але вигнати її я не можу, буде ще гірше.

Чекаю, коли дружина вийде працювати. Буде більше грошей, може менше сварок. Але це ще не скоро. Синові лише 7 місяців. На няню вона не згодна, хоча це було б чудовим рішенням.

You cannot copy content of this page