Через деякий час я побачив фотографію. Вона та її одногрупник дуже мило спілкувалися…

Зустрічалися два роки. Були сварки, суперечки і розбіжності, але все, врешті-решт, вирішувалося. У підсумку дійшли до піку і сильно посварилися. Вона попросила мене залишити її, я цього не зробив, через це ми знову почали сваритися.

Вона вважала, що я душу і не даю їй свободи. Я залишив її в спокої, не дзвонив і не писав довгий час. Потім кілька разів писав і дзвонив, але все без відповіді. Через місяць вийшов з роботи і насилу пішов до неї в універ, хотів зустріти.

Купив квіти, шоколад і ведмедика великого. Так, комусь може здатися, що це так по-дитячому, але все-таки плюшеві іграшки тішать очі. Тоді ми поговорили, начебто навіть помирилися, і я захотів приділяти їй більше уваги.

Навіть якщо я на роботі, то писав і дзвонив, але через те, що вона вчилася, то не особливо оперативно відповідала на смс і дзвінки. Після цього я якось запропонував подивитися фільм. Ми почали дивитися, засиділися допізна.

Мені давно пора було піти спати, тому що вранці знову-таки чекала робота. Ми попрощалися. І все. Наступного дня я запитав: чи заснула вона, чи додивилася фільм, на що отримав відповідь, що вона додивилася фільм і навіть не одна.

Виявляється, вона була з одногрупником, якого вважала близьким другом. Так, я знав цю людину, він навіть був у мене вдома. Я нервово поставився до цього, напевно, приревнував.

Чому, поки я спав, вона дивилася фільм із якимось хлопцем? Ми знову через це посварилися і знову довго не спілкувалися. Потім вона написала і зателефонувала, але раптом ні з того ні з сього запитала мене, чи спілкуюся я з кимось ще з дівчат.

На що я відповів, що ні! Чому таке питання, звідки такі сумніви. Вона різко і дуже агресивно відповіла, що в неї є привід сумніватися, оскільки вона “все бачила”. Я нічого не зрозумів. Так, у мене раніше були гріхи.

Я кілька разів листувався з її подругою, попри її прохання цього не робити, але я давно видалив цю подругу з друзів і взагалі не спілкувався з нею. Я так і не зрозумів, у чому справа.

Через деякий час я побачив фотографію. Вона та її одногрупник дуже мило спілкувалися. Я різко і прямо запитав у хлопця, чи зустрічаються вони? На що отримав відповідь “так”, що нещодавно почали зустрічатися.

Люті моїй не було меж! Я вимагав пояснень у своєї дівчини, але вона не відповідала, а потім написала, щоб я відстав. Я запитав, з чого це так? Чи зустрічається вона з кимось?

І як вона сміє звинувачувати мене в зраді, тоді як сама так поводиться? І до того ж той хлопець відкрито заявляє, що вони зустрічаються. Ми знову сильно посварилися, на цьому все скінчилося.

Під час сварки вона сказала, що відчуває до мене відразу, а її новий хлопець її підтримує. Найголовніше, що він узагалі людина без честі й совісті. І тому я відмовляюся вірити, що вона дійсно з ним зустрічається.

І тому я досі дуже злюся, лють то нахлине, то відступить. Дуже хочу їй помститися, але поки що не знаю, як краще це зробити.

You cannot copy content of this page