Через тиждень я пошкодувала про своє рішення, але нічого чоловікові не сказала, щоб його не засмучувати. Я ніколи не тримала в будинку тварин…

Ми з чоловіком одружені два роки. Все було добре доти, доки в нашому домі не з’явився величезний собака. Зараз уся квартира в шерсті, і мене це так дратує, що я готова розлучитися.

Рік тому не стало моєї свекрухи. Чоловік досі не оговтався, я його підтримую як можу. Коли його мама нас покинула, у нас залишився її пес. Чоловік умовив забрати собаку до нас, і я погодилася.

Собака старий і великий, йому вже 10 років. Ми не хотіли присипляти тварину тільки тому, що її господині більше немає, це жорстоко. Тим паче що коханий до цього собаки дуже прив’язався.

Через тиждень я пошкодувала про своє рішення, але нічого чоловікові не сказала, щоб його не засмучувати. Я ніколи не тримала в будинку тварин і звикла до ідеальної чистоти, а тут – здоровий пес, який постійно линяє.

По кутах щодня накопичується шерсть і треба частіше прибирати. Після роботи я не хочу витрачати на це час, а в бруді жити не хочу, тому я прибираю, але злюся.

Мені важливо, щоб після роботи я могла відпочити у своїй чистій квартирі, я звикла до затишку. Якщо раніше я могла мити підлогу раз на тиждень і вдома було чисто, то тепер через день миття підлог все ще не досить чисто.

Весь одяг, всі меблі у шерсті постійно. Пес постійно приносить додому бруд, важко піднімати щоразу 35 кг у ванну, щоб помити його лапи. Я просила чоловіка, щоб він допомагав хоча б лапи мити псу, вичісував собаку.

Все-таки це він вирішив забрати собаку собі. Він, звісно, допомагає, коли я прошу, але вистачає його на один раз. Розмовляти марно. У мене постійно поганий настрій через бруд в квартирі.

Я не хочу бути безсердечною і пропонувати прилаштовувати кудись пса. Та й ніхто його не візьме, пес великий і старий, та й без породи. Я зла, а в чоловіка все прекрасно.

Він навіть перед виходом шерсть не обтрушує зі свого одягу і разом із собакою на дивані валяється. Я купувала квартиру і робила в ній ремонт із такою любов’ю не для того, щоб якийсь старий пес мені все загадив.

Я вже не можу ні прибирати, ні домовлятися. Просто хочеться розійтися з цією людиною. Собака ще житиме скількись років, а я зневірилася вже зараз. Не вірю, що є вихід із цієї ситуації. Чоловіка люблю, але втомилася жахливо.

You cannot copy content of this page