Чоловік хотів, щоб я влаштувалася на будь-яку роботу. Але мене це не влаштовувало, адже за копійки працювати я не збиралася…

Я дуже кохала свого чоловіка, тому без зайвих роздумів погодилася вийти за нього заміж. Рідні тоді довго мене відмовляли від цього кроку. Казали, що я поспішаю. Переконували, що він мені не пара, що він не має ні житла, ні авто, ні освіти.

І вже перші місяці спільного життя змусили мене задуматися про те, чи не помилилася я. Ми не вилазили з боргів, зарплати чоловіка ледь вистачало на все необхідне. Причому перспектив не було видно.

Йому на роботі ніяке підвищення не світило. Навіть у мене з моєю вищою освітою було набагато більше шансів досягти успіху. Почалися непорозуміння і сварки. Чоловік хотів, щоб я влаштувалася на будь-яку роботу.

Але мене це не влаштовувало, адже за копійки працювати я не збиралася. Менше ніж через рік я вирішила, що з мене досить, подала на розлучення. Минуло вже дев’ять років. За цей час я так і не змогла побудувати омріяну кар’єру.

Робота є, але вона не приносить задоволення, та й зарплата середня. Встигла за цей час ще раз невдало вийти заміж. Дітей усе ще немає. Коротше кажучи, повний морок. Нещодавно я натрапила на першого чоловіка в соцмережі.

Мабуть, він нещодавно зареєструвався, і рекомендації за якимись своїми параметрами вирішили запропонувати мені його додати в друзі. Я з цікавості зайшла на його сторінку і обімліла.

Так, там було не так багато фотографій. Але навіть тих, що були, було достатньо, щоб зрозуміти, що він живе абсолютно новим життям. На одному знімку він сидить у кафешці Мілана, на іншому фот позує на тлі пам’яток Лондона.

Красиво одягнений, доглянутий, задоволений життям, впевнений у собі. Я повірити не могла в таке перетворення. Тепер собі місця не знаходжу. Розповідала про це і подругам, і рідним, але вони мене не розуміють.

Просто кивають головами, мовляв, всяке буває, життя непередбачуване. До них не доходить, яке спустошення я відчуваю… Може, варто спробувати відновити ці стосунки?

Ми ж не чужі люди, довго були разом, кохали. Часто роздумую, що сказала б йому під час зустрічі. А якщо я йому зізнаюся, що вважаю те розлучення помилкою? Чи вийде в нас знову бути разом?

You cannot copy content of this page