Чоловік не поклав вчасно трубку і почув, що промовила дружина після бесіди з ним

Анастасія та Федір полюбили одне одного з першої бесіди. Вони зустрілися на святі їхніх спільних друзів, куди Федір взагалі не планував приходити. Він хотів провести час вдома і розслабитися після роботи. Але коли він побачив в групі людей Анастасію, усі його невдовелення про цей вечір в ту ж секунду зникли.

Молоді люди почали зустрічатися, потім вирішили з’їхатися. А через півроку спільного життя Федір зробив Анастасії пропозицію. Дівчина з радістю погодилася, і пара одружилася. Через рік у них народилася дитина, красивий здоровий хлопчик.

Щоб більше заробляти для сім’ї, Федір змінив роботу на далекобійника. Грошей було набагато більше, і це компенсувало відсутність зарплати Анастасії, поки вона перебувала в декреті.

Така професія, на жаль, означала, що Федора довго не буде вдома. Анастасія спершу важко це переносила, і на кожен приїзд чоловіка вона робила невеличке свято. Вона готувала святкову вечерю і ретельно прибирала вдома.

Цього вечора Федір повинен був повернутися з чергової поїздки. Анастасія якраз займалася приготуванням, коли задзвонив телефон. Це був Федір.

– Настя, вибач мене, будь ласка. Але тут така справа, я сьогодні приїхати не зможу. У нас машина накрилася. Я повернуся тільки завтра.

– Ну добре. Значить, чекаю завтра.

Анастасія вирішила, що варто хоч якось розважитися. Тому вона запросила свою подругу Ольгу додому. Та жила в сусідньому під’їзді, тож через 15 хвилин Ольга вже сиділа за кухонним столом.

Якщо Анастасію можна було назвати жінкою «домашньою», так як вона не дуже любила галасливі компанії, то Ольга – повна її протилежність. Енергійна і яскрава поціновувачка чоловічої уваги завжди могла розповісти про нові стосунки і останні романи. І коли подруга була вже на середині своєї історії, Федір знову подзвонив Анастасії. Та вийшла в сусідню кімнату.

Федір хотів побажати на добраніч їй і синові. Анастасія відповіла взаємністю і поклала трубку. Вона автоматично провела пальцем по екрану і, не дивлячись, поклала телефон у кишеню. Тоді Анастасія і не підозрювала, що команда не спрацювала.

І все, що вона зараз чула і говорила, було чутно Федору. Спершу він вирішив, що дружина щось ще хотіла сказати, але потім швидко зрозумів, що розмова відбувається між подругами.

– Якось це підозріло все, – сказала Ольга, маючи на увазі Федора. – Ти ніколи не замислювалася про те, що твій чоловік може затримуватися не тільки по роботі?

– Ні, що ти!

– Та ти сама подумай. Його постійно немає, а ти сидиш в тут в якості домогосподарки, світу білого не бачиш. Зблідла навіть. Давай прогуляємось по місту. Провітришся, я знаю одне чудове місце …

– Ні дякую. Скажи, ти правда думаєш, що Федір міг би …

– А чому ні? Всі мужики однакові!

Коли розмова підійшов до кінця, Федір поклав трубку і ліг спати. Йому належало багато чого обміркувати.

Анастасія довго не могла заснути. Вона не могла викинути з голови слова Ольги. Звичайно, швидше за все вона неправа. Але всяке в житті буває

Коли їй все ж вдалося заснути, їй приснився сон, де Федір йде від неї до іншої більш привабливою дівчині з кращого фігурою і без дітей.

Увечері Федір повернувся додому.

– Нам треба поговорити, – сказав він. – Але спершу я поїм після дороги.

Душа Анастасії пішла в п’яти. Тон її чоловіка і ця фраза – «нам потрібно поговорити» – вже почали малювати в її уяві сцени, де він знайшов іншу жінку. Невже він справді кине її?

Весь цей час, поки він їв, Анастасія сиділа і не ворушилась. Коли ж Федір закінчив з вечерею, він сів навпроти дружини і сказав:

– Послухай, останнім часом мене майже немає поруч з вами. Ви з малюком постійно тут одні, а я за кермом. Я багато думав про те, як краще вчинити.

Анастасія сиділа в очікуванні.

– Як ти дивишся на те, щоб малого віддати моїй мамі, а ми з тобою поїхали б до Туреччини? Путівки я вже купив. З мамою теж домовився.

Анастасія ледь не розплакалася. Вантаж страху спав з неї, вона кинулася чоловікові в обійми. Федір розповів їй, що чув їх з Ольгою розмову. Насправді це дуже подіяло на нього.

Адже до цього він і подумати не міг, що між ним і його дружиною можуть виникнути подібні непорозуміння або підозри. Тому він вирішив, що потрібно більше уваги приділяти рідним.

– Наостанок, запам’ятай, я люблю тебе, – сказав він і поцілував дружину.

You cannot copy content of this page