Чоловік постійно дорікає, що я прийшла на все готове

Аліна народилася і виросла в селі. І можна сказати, що вона у великому місті тільки завдяки чоловікові.

Живуть вони добре. У нього своя квартира (яка дісталася в спадок від бабусі), хороша робота і вже не нова машина. Саме останнє стало приводом для погіршення відносин між Антоном і батьками Аліни.

– Нещодавно батьки купили автомобіль, – розповідає Аліна. – Але так вийшло, що батько зараз в лікарні і за прогнозами лікарів за кермо він не зможе сісти ще довгий час.

Коли Антон почув про це, він тут же загорівся ідеєю взяти їх машину аби  користуватися.

Уявляєте, він навіть особисто їздив до мого батька і пропонував обмін машинами. Батько, звичайно, відмовився. І тепер Антон на них ображений. Раніше я не розуміла, звідки у Антона образи на своїх батьків. Але зараз я вже приблизно можу уявити.

З кожним днем ​​Аліні все важче спілкуватися з чоловіком. Після відмови її батька Антон не упускає жодного випадку дорікнути батькам Аліни в жадібності.

– Твої батьки нам ніколи не допомагали, – скаржиться Антон дружині.

– Твої теж …

– Я один утримую нашу сім’ю: тебе, дочку. Квартира моя, а ти сюди навіть нічого не принесла. Ні посуду, ні рушників яких. Я тебе з сумкою речей тільки взяв у дружини.

– І з чого це я повинна була щось приносити, коли тут всього вистачає? Так, мої батьки грошей не давали. Зате завжди допомагали продуктами з села. А коли я народила, мама спеціально брала відпустку і приїжджала, щоб допомогти з малятком.

– Значить, так і буде, – заявив Антон. – Як захочуть побачити внучку, хай самі і приїжджають на своїй новій машині. Тому що я більше її туди відвозити не буду.

Зрозуміло, ніхто нікого не збирався куди-небудь везти. Зараз, коли батько Аліни на стаціонарі, а мати тягне весь будинок і господарство.

Незважаючи на весь негатив чоловіка, Аліна поки не бачить виходу зі свого становища. Вона вважає за краще дотримуватися розумного нейтралітету. Якщо не машина, то рано чи пізно Антон знайшов би інший привід для образи на родичів. Він просто така людина, і це ніяк не виправиш. І його поки не залишиш.

Єдине, що зараз турбує Аліну, це скоріше вийти з декрету і почати заробляти самій. Таким чином вона хоч якось зможе захищатися від нападок чоловіка в разі чергових претензій.

You cannot copy content of this page