Чоловік постійно дивився на розфуфирених дівчат у мережі, а на мене не звертав уваги, вирішила його провчити

Ігор уже давно не приховував свого захоплення. Він не соромився його і не вважав за потрібне ховатися від дружини. Тому, коли він сидів і роздивлявся фото інших жінок в Інстаграмі, існувала велика ймовірність того, що Олександра це побачить.

Скандали Ігоря не лякали, тому що він вважав, що в його поведінці не було нічого поганого. У той самий час сама Олександра не мала наміру влаштовувати сцен, оскільки вважала себе вище цього. Замість образ і сварок вона намагалася працювати над собою та своєю зовнішністю.

Але чим далі жінка заходила у тренуваннях та дієтах, тим більше вона розуміла, що їй ніколи не наздогнати сучасних дівчат. Неможливо мати такі форми за такої вузької талії. Коли вона розповіла про свої переживання подругам, ті нагадали їй про таку річ, як Фотошоп. Також вони додали, що більшість цих дівчат насправді користується програмами для зміни фігури на картинці. Це навіть можна викрити, якщо добре придивитися до фото. А про фільтри та техніки зйомок вже й казати нічого.

На жаль, Ігор не хотів цього сприймати. Він навіть не помічав значних змін у зовнішності дружини: її підтягнуту постать і тонку талію. Єдине, якось він помітив, що Олександра виглядає згаслою.

Якось подруги витягли Олександру із собою на свято до найближчого клубу. Серед безлічі симпатичних та молодих дівчат вона не почувала себе добре. Проте її настрій кардинально змінилося, коли чоловіки, які перебували поруч, почали надавати їй знаки уваги.

Того вечора Олександра відчула себе жінкою вперше за кілька років подружнього життя. Все обмежилося легким фліртом та взаємними частуваннями. Але навіть цього їй вистачило, щоби відчути себе бажаною. А їй так цього не вистачало!

Наступного дня Олександра пішла від Ігоря. Той не був проти. Він не говорив цього, але дружина йому вже набридла. А тепер він зможе з чистою совістю спробувати щастя з однією зі своїх улюблених красунь.

Пройшов рік. Ігор так і не зав‘язав нових відносин. Усі можливі варіанти виявлялися зовсім не такими, якими він бачив їх у профілях. Але чоловік не втрачав надії. Якось він побачив дівчину, яка просто захопила його. Ігореві навіть здавалося, що він її вже десь бачив. Але якби він був знайомий з такою красунею, він точно не відпустив її просто так. Ігор написав незнайомці і незабаром отримав відповідь. То була Олександра.

Захоплений Ігор поцікавився, як вона так змінилася. На що колишня дружина відповіла, що не змінювалася зовсім. Хіба що навчилася редагувати фото. А Ігор купився.

Тепер він повинен зрозуміти, наскільки оманливим може бути Інтернет. Ігор не втримався і запропонував зустрітись, але Олександра відмовилася. Через місяць вона виходить заміж за людину, яка вважала за краще шукати свою досконалість у реальному світі. І знайшов його.

You cannot copy content of this page