Чоловік позичив товаришу останні гроші не порадившись

Кілька років тому я розлучилася зі своїм чоловіком Дімою. На той момент нашій донечці було півтора року, але зберігати сім’ю заради дитини я не збиралася. Я була готова вступити в нові відносини з чоловіком, що і сталося незабаром.

Олег – повна протилежність мого колишнього чоловіка. Якщо Дімі були важливішими його друзі, а не сім’я, то Олег робить для нас з донькою абсолютно все.

Він прийняв мою дитину як рідну, відразу ж запропонував жити разом, а потім покликав мене заміж. Пилинки з нас здував!

А мій колишній був готовий віддати останнє, якщо якийсь його друг цього потребував. У нас з цього приводу був навіть серйозний скандал.

Одного разу ми витратили майже останні гроші на новий холодильник. До зарплати залишалося більше тижня. Але я не сильно переживала, бо памперси і продукти купила заздалегідь про запас. Гроші могли знадобитися на якісь дрібні витрати: купити свіжий хліб або молоко.

Загалом, на наступний день після покупки я як раз пішла в хлібний. Але оплатити продукти не змогла, так як на карті не залишилося ні копійки. Виявилося, що Діма позичив своєму другові все, що у нас було. Мовляв, йому дуже потрібно було. А потім колишній ще й мене в усьому звинувачував:

«Ти ж сама говорила, що у нас нічого не бракує. Потрібно було попередити, навіщо тобі могли знадобитися гроші! »

В результаті Дімі довелося позичати гроші у матері, щоб ми дотягли до зарплати. Якщо чесно, я навіть не знаю, як би ми жили без моєї колишньої свекрухи.

З Тамарою Ігорівною мені в принципі дуже пощастило. Правда, вона дуже переживала з приводу нашого з Дімою розлучення. Просила, щоб ми одумалися.

А коли вона зрозуміла, що шляху назад немає, слізно благала мене, щоб я не забороняла їй бачитися з онукою. Звичайно, я була не проти, щоб бабуся брала участь у вихованні моєї дочки. Тим більше що Діма не виявляв до неї абсолютно ніякого інтересу.

Вона і не пам’ятає свого батька вже. Папою для неї став Олег. Але йому не дуже подобається те, що я так часто контактую зі своєю колишньою свекрухою. Він хоче, щоб я перестала з нею спілкуватися. Не так давно ми з Олегом посварилися через це.

Свекруха кликала нас з донькою до себе на дачу. Хотіла, щоб ми погостювали у неї пару днів. Але Олегу це не сподобалося, і він поставив мені ультиматум: або ми розлучаємося, або я повинна почати зважати на його думку.

Як переконати Олега, що спілкування з колишньою свекрухою нічого не значить? Я ж знаю, що він просто переживає через мого колишнього чоловіка!

You cannot copy content of this page