Чоловік приховує гроші від мене та донечки

Аліна та Вадим жили разом як чоловік та дружина вже 3 роки. 2 роки тому Аліна народила дівчинку Настю і зараз перебувала у декреті. Так сталося, що сім’я дуже потребувала грошей.

Аліні доводилося рахувати кожну гривню, перш ніж йти в магазин за найнеобхіднішими продуктами. На жаль, зарплати чоловіка було недостатньо, Аліна була не здатна працювати. А всі запаси та заощадження стрімко виснажилися після народження дитини. Тим часом попереду маячили нові витрати та турботи.

Якось Аліна робила прибирання вдома. На цей раз вона вирішила приділити більше уваги малодоступним місцям і раптово знайшла невеликий конверт. Він був досить щільним і важким для випадкового листа, що завалявся. Та й листів у їхній родині ніхто не писав.

Аліна відкрила конверт і здивовано зітхнула. Усередині були гроші. Вона дістала їх та перерахувала. Усі купюри були великими, а сума обчислювалася десятками тисяч.

Першою думкою було терміново набрати номер чоловіка та вимагати пояснень. Як він може приховувати гроші, знаючи, в якому становищі його сім’я? Адже Аліна не може дозволити собі купити зайву річ на зиму. Поміркувавши, вона повернула конверт на місце. Аліна вирішила перевірити Вадима.

Увечері того ж дня вона поскаржилася Вадиму, що їм не вистачає грошей на продукти для Насті. Чи не міг би Вадим позичити кілька сотень у своїх колег чи друзів? Чи, може, вони все-таки щось залишилося із запасів?

У відповідь Вадим повідомив, що зайвих грошей у будинку, на жаль, немає. Доведеться почекати до зарплати. Але завтра він обов’язково позичить гроші на роботі. Почувши таке, Аліна вже знала свої найближчі плани.

Наступного дня вона дістала конверт, посадила дитину в коляску і молода мама з донькою вирушила по магазинах. Додому Аліна повернулася з купою продуктів із супермаркету, а також з речами для себе та Насті.

Коли Вадим прийшов додому, побачив холодильник, повний їжі, і невелику гірку з нових дитячих речей, він одразу кинувся до місця зберігання конверта. Аліна мовчки дивилася, як її скупий чоловік намагався знайти свою заначку. І коли він зрозумів, що його гроші було знайдено, лише поцікавився, скільки залишилося із витраченої суми.

Залишилось зовсім трохи. Напевно, якби Аліна не була настільки обурена, залишилося б набагато більше.

Аліна висловилася чоловікові про приховування грошей. Але той наче не чув її слів. У відповідь Вадим лише заявив, що у кожного чоловіка має бути своя заначка. І Аліна не мала права використовувати її. Він розцінював її дії як вторгнення в особистий простір і навіть згадав про можливість розлучення.

Аліна була у розпачі. Вона зовсім не розуміла свого чоловіка. Але й розлучення їй зовсім не хотілося. Принаймні не зараз.

You cannot copy content of this page