Чоловік привітав мого чоловіка відразу з двома приводами. По-перше, з днем народження його, а, по-друге, з днем народження його сина…

Коли розумієш, що до п’ятого десятка в тебе все ще не з’явилися діти, починаєш до цього простіше ставитися. Ну, так сталося. Не пощастило. Що вже тепер поробиш, світ на них клином не зійшовся, на дітях цих.

Зате можна жити собі на втіху, укладати ризиковані угоди, не відволікатися на турботу про чуже життя. У той час як однолітки відкладали кожну копійку, ти жив, працював. Тепер більше можливостей і менше боргів.

Не тільки перед ненародженими дітьми, а ще й перед банками. Адже “маленькі дітки – маленькі бідки”. А оплатити навчання в інституті дорослій дитині коштує дуже недешево, а потім що, ще ж і квартиру купити треба!

У бездітних таких проблем немає. Тому мій чоловік був майже завжди в гарному настрої та доброму здоров’ї. На підлеглих не кричав, мене кохав, на роботу ходив виспаним і ситим. До речі, про це.

Років уже п’ять, як ми підсіли на якусь кулінарну передачу і відтоді дуже сильно погладшали. Він в мене ще нічого, тримався, а я трохи пустилася берега. При моєму зрості це було видно навіть здалеку.

Талія зникла, а красиве велике намисто на шиї, яким я раніше так пишалася, перетворилося на об’єкт, що позначає те місце, де раніше цю саму шию можна було хоч якось спостерігати. Занадто я любила смачну їжу.

Проте я любила причепуритися і доглядати за собою. Тож моя шафа була забита сукнями великого розміру, на бирках яких виднілися численні “ікси” там, де в одягу мав би вказуватися розмір. І останнім часом іксів ставало більше.

Ось і того дня, на п’ятдесятирічний ювілей рідного чоловіка я, як завжди, спізнювалася. Випурхнувши з квартири з самого ранку, тільки залишила чоловікові записку про те, що підійду в ресторан ближче до вечора.

Адже мені треба привести себе до ладу, а ще зробити фірмову “шикарну” зачіску. Про мої звички чоловік знав. Не чекаючи вечора, він покликав друзів, щоб вони без мене змогли розслабитися в суто чоловічій компанії.

У хід пішли легкі міцні напої та закуска. Уже потім, коли всі були на місці і вечірка почалася, він кілька разів намагався додзвонитися до мене, але все було марно. Тоді він вирішив, що я вирішила влаштувати йому сюрприз.

Ну люблю я цю справу. За годину в кишені задзвонив телефон, роздобрілий і веселий винуватець урочистостей навіть спершу не зрозумів, чому він чує незнайомий чоловічий голос з мого номера телефону.

Чоловік привітав мого чоловіка відразу з двома приводами. По-перше, з днем народження його, а, по-друге, з днем народження його сина. Через 15 хвилин таксі привезло абсолютно тверезого татуся до самих дверей лікарні.

Я вже на той момент відпочила і радісно посміхалася. Хто ж знав, що наш первісток з’явиться ось так раптово?! Виявилося, завагітніти можна і в моєму віці. Однак треба стежити за своїм здоров’ям загалом і вагою зокрема.

Інакше можуть траплятися подібні сюрпризи. Чоловік завжди вважав себе міцним чоловіком, здатним стримати будь-які емоції, але цього разу самовладання підвело його і він не зміг стримати сльози.

Це був найкращий подарунок у його житті. Плювати, що раніше він думав, що бути бездітним – це благо. Він буде батьком, та ще й сина. Що може бути краще для чоловіка його віку? Він ридав, а разом із ним ридала я.

You cannot copy content of this page