Чоловік привів в дім молоду коханку при надії, наказавши мені йти геть, але я мовчати не стала

Моя історія стара як світ. Кілька років тому я вийшла заміж. Разом із чоловіком ми взяли квартиру в кредит, затіяли ремонт, гроші вкладали порівну. І все начебто було непогано, поки наші стосунки не почали псуватися. Я намагалася все виправити, але Льоша чинив опір цьому. Він прямо мені казав, що йому потрібна перерва, мовляв, він втомився від шлюбу і далі за списком.

Розлучатися з чоловіком я не хотіла, бо любила його. Але в той же час мені не хотілося жити в нездоровій атмосфері, постійному мовчанні та байдужості з боку Льоші. Якоїсь миті він став частіше затримуватися на роботі, не відповідати на мої дзвінки. Я підозрювала, що в нього є хтось, але не хотіла знати правду.

Якось чоловік прийшов і заявив, що подаватиме на розлучення. Але без лайки та скандалів. Льоша просто хотів, щоб я з’їхала з квартири якнайшвидше. Такий розклад мене, звичайно, не влаштував. З якого дива я повинна з’їжджати, якщо вклала в цю квартиру чимало своїх грошей?

Я запропонувала чоловікові вирішити питання через суд, але він не захотів. Льоша пішов і сказав, що я ще пошкодую, що відмовила йому. Ось уже не знаю, чим я йому так не догодила. Але він виглядав дуже комічно, ніби я йому все життя зіпсувала.

Справжній цирк розпочався, коли чоловік привів коханку. У квартиру увійшла молода вагітна жінка з миловидним личком. Льоша повідомив: «У нас дитина незабаром з’явиться, а місця на всіх немає, квартира маленька. Тобі давно час повернутися до матері!»

Я щиро засміялася та побажала незнайомці легких пологів. Якщо це справді правда і мій чоловік стане татом, мені залишається лише поспівчувати цій жінці. З таким чоловіком далеко не підеш. Він здогадався привести в будинок коханку, щоб позбутися мене. Смішно!

Звичайно, мовчати я не стала і впевнено заявила: «Повертай мені всі гроші, які я витратила на цю квартиру та ремонт у ній. Тоді я зникну з твого життя. А поки цього не станеться, я житиму тут, як і жила. І повір мені на слово, ні тобі, ні твоїй пасії не сподобається моя компанія. Хазяйкою вона тут не стане, точка!

Було видно, що цій панночці вже й незручно, що вона прийшла. У мене взагалі склалося враження, що Льоша її знати не знає. Просто підстроїв усе це, щоб мене здивувати та залякати. Але не на ту напав. У мене збережено усі чеки, документи. Я знаю, скільки витратила на цю квартиру до останньої копійки. І так просто я від неї не відмовлюся.

Не думала, що мій чоловік виявиться таким слимаком. Після моєї полум’яної промови він просто пішов. Бідолашна вагітна побігла за ним, а я продовжила займатися своїми справами. Цікаво, що він вигадає наступного разу?

You cannot copy content of this page