Чоловік щодня ходить до мами, проводить у неї всі вихідні

Коли ми готувалися до весілля, ми обговорювали з чоловіком питання про те, де будемо жити. Він спочатку запропонував жити в будинку свекрухи. Після розлучення з чоловіком свекруха жила з сином в двоповерховому будинку.

Але я наслухалася історій від подруг і вирішила, що краще жити окремо від мами чоловіка, щоб не виникало конфліктних ситуацій.

Як би там не було, Алла Іванівна на своїй території постійно вказувала б мені, що і як робити в її будинку. А я хотіла сама бути господинею в домі, а не непроханим гостем. І хоч Алла Іванівна дивувалася, що я відхилила її пропозицію, ми все-таки з’їхали на зйомну квартиру.

Час від часу ми разом навідувалися до свекрухи: батьків не можна забувати. Я була не проти допомогти їй, поспілкуватися. В цілому у нас на відстані склалися дуже навіть дружні взаємини.

Вся біда в тому, що квартира, в якій ми живемо, в 10 хвилинах ходьби від будинку свекрухи. Тож кожен вечір після роботи Сергій заходить до неї на чай, полицю повісити, машинку пральну полагодити …

І я б зрозуміла, якби свекруха сама не могла впоратися. Але іноді справа доходить до абсурду. То вона просить лампочку поміняти, то диван посунути, бо їй з вікна дує.

Так тривало два місяці, а потім я вирішила, що треба чоловіка просити робити щось по дому. Так він буде зайнятий і не зможе кожен день вибиратися до мами.

Через те, що Сергій постійно у мами, у мене складається враження, що ми не подружжя, а співмешканці. За фактом виходить, що він просто приходить, іноді навіть не вечеряє і лягає спати. А коли ми розділили обов’язки, він зрозумів, що мені теж нелегко поєднувати роботу і справи по дому.

Свекруха не скривджена, до неї він все ще ходить 3 рази в тиждень. А ось вчора вона подзвонила і сказала, що їй дуже погано, щоб він прийшов до неї. Тільки я точно знаю, що це неправда.

Пару днів назад я її бачила в торгівельному центрі, вона була бадьорою і веселою, спілкувалася з подругою. До сих пір Сергій їздить з роботи спочатку до мами, потім приходить додому.

Виходить, що я для нього нічого не значу, просто живу з ним в якості прислуги. А Сергій вважає, що я не права і поводжуся егоїстично. Хіба це так?

You cannot copy content of this page