Чоловік слізно благав Іру не кидати його, адже любить він їх обох однаково сильно

Практично у всіх історій кохання казковий початок. Ось вона, тихесенька за останньою партою. Звичайна дівчина, нічим не примітна … А ось він, вперше зайшов в клас. Вчителька швидко знайомить новачка з класом, пояснюючи, що той переїхав з іншого міста і тепер буде вчитися з ними.

Ірка подивилася тоді на Гліба вперше і зрозуміла, що пропала. Здавалося, ніби всі її підліткові мрії здійснилися в одній людині: високий зріст, розпатлане волосся, м’який, але в той же час дуже впевнений погляд. Гліб тоді подивився на неї і застиг, ніби побачив щось, чого не повинно було існувати.

Так і почалася історія кохання довжиною в 13 років, результатом якої став їхній син Льоша, який і сам уже мав намір йти в школу. Іра швидко збирала дитину в школу, радіючи, що Гліб подарував їй таке чудо.

Чоловік був у Іри мовчазним, відповідальним і шалено любив свою дружину. Його погляд мало змінився за всі ці роки. Гліб добре заробляв, забезпечуючи їх. Робота була не те щоб складна, проте роз’їзди траплялися частенько. Особливо останнім часом.

А зовсім нещодавно Гліб сказав, що відрядження тепер будуть щомісячними, та ще й по цілому тижню. Ірка і не думала хвилюватися, хоч подруги і базікали всяке. Мовляв, зраджує мабуть. Іра була впевнена у вірності свого чоловіка і в банальній людській заздрості подружок.

Розбираючи валізу Гліба після чергової поїздки, вона знайшла там незнайомий мобільний. Включивши екран, Ірина з подивом побачила власне обличчя … Тільки ось зачіска була інша і одяг.

Тремтячі пальці натиснули на іконку альбому з фотографіями. Там були знімки Гліба в обнімку з такою схожою на неї незнайомкою. І не тільки з нею, ще й з дівчинкою, у якої явно були очі коханого чоловіка Іри.

Гліб зізнався у всьому відразу, зберігши свою звичну прямоту. Жінку звали Дашею і вона була його першим коханням, з яким він розлучився ще 13 років тому перед переїздом в інше місто. Тут він зустрів Ірку, яка виявилася практично двійником його коханої. Він не міг упустити такий подарунок долі!

Однак коли Гліб повернувся в рідне місто після закінчення університету на пару тижнів, то не зміг втриматися і не побачитися зі своєю колишньою любов’ю. Ця зустріч закінчилася возз’єднанням, після якого Глібу довелося жити на два міста, на дві сім’ї.

Чоловік слізно благав Іру не кидати його, адже любить він їх обох однаково сильно. Однак жінка вирішила вийти з цієї жорстокої гри і перестати бути іграшкою в його колекції. А як би вчинила ти?

You cannot copy content of this page