Чоловік спочатку став відпиратися, а коли я сказала, що зможу це довести, почав звинувачувати у всьому мене, сказавши, що від доброї дружини чоловік не йде до коханки….

Те, що чоловік мені зраджує, я здогадалася раніше, ніж дізналася. Я помітила, як змінилося його ставлення до мене та навіть дітей. Я стала його дратувати вже тільки своєю присутністю, чіплявся до кожного слова і дії, став затримуватися після роботи.

Дійшло до того, що у вихідні у нього зненацька з’являлися важливі справи і він йшов з дому. І обід несмачний, і виглядаю я старше за свої роки, і постать не та, що була раніше. Було дуже прикро, але я ще сподівалася врятувати ситуацію, вдаючи, що нічого не відбувається.

Зробила нову зачіску, почала бігати вранці, хоча вага в мене нормальна, але вирішила зробити фігуру ідеальною. Я не хотіла з’ясовувати стосунки, не влаштовувала істерики та скандали, відкладала розмову з ним до слушного моменту, боялася, що у чоловіка з’явиться вагома причина піти з родини.

Заспокоювала себе тим, що роблю все заради дітей, які поки що ні про що не здогадувалися. Все це було дуже важко, я перестала нормально спати ночами, на роботі стала неуважною та дратівливою, за що отримала попередження від начальства, що можу залишитися без роботи.

Я ні з ким не ділилася своїми проблемами, маму не хотіла засмучувати, а зізнатися подругам, що мені зраджує чоловік, було соромно. Іноді мені хотілося зустрітися з тією жінкою, поговорити і подивитися, чим я гірша за неї, але я, на жаль, чи на щастя, її не знала.

Я не знаю, скільки б я це терпіла, але знайшлися «доброзичливці», які вирішили розплющити мені очі. То були наші спільні друзі, з якими ми дружили сім’ями, разом виїжджали на шашлики. Вдавати далі, що нічого не відбувається, я вже не могла, і я зважилася на розмову.

Чоловік спочатку став відпиратися, а коли я сказала, що зможу це довести, почав звинувачувати у всьому мене, сказавши, що від доброї дружини чоловік не йде до коханки. Я подала на розлучення. З того часу минуло вже чотири роки.

Я одружена, є маленька дочка, я щаслива і певною мірою вдячна тим людям, які не стали мовчати. Багато хто воліє не втручатися в чужу сім’ю, не хоче брати на себе таку відповідальність. Колишній чоловік досі не одружений. З дітьми спілкується.

Спочатку намагався все повернути, але коли я одружилася, ми зовсім перестали спілкуватися. Чим би тоді все закінчилося, я не знаю, може йому набридло б і все стало б, як раніше, а може за однією зрадою, пішла б інша. Але сталося те, що сталося.

You cannot copy content of this page