Кавалер запропонував жити разом, обіцяв винайняти квартиру, а потім вирішив, що житиме в моїй

Кавалер запропонував жити разом, я не була проти. Він на той момент знімав крихітну студію. Тому пообіцяв, що зніме власним коштом двокімнатну квартиру, куди ми й переїдемо, щоб усім вистачало місця. Домовилися, що такий розклад усіх влаштовував.

Я тоді жила у власній квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Обстановка там була така собі, тож я вирішила зробити ремонт. Вже запланувала, що коли переїду на зйомну, то власну зможу здавати. Гроші зайвими не будуть.

Ремонт уже закінчився, а я потроху збирала речі, коли він навідався в гості. Ходив, дивився, а потім заявляє: “Непогано, тут ми скоро і будемо разом жити”. Я подумала, що це якийсь дурний жарт. Навіть відповідати не стала.

А через пару днів він мене абсолютно серйозно запитує, коли я ремонт закінчу, щоби він міг свої речі перевезти. До мене. Я почала нагадувати, що це він збирався власним коштом нам двокімнатну квартиру зняти. Цю я, говорю, вже здавати зібралася.

У відповідь він щось промимрив про те, що оренда такої квартири йому зараз не по кишені. Щось на кшталт “давай поживемо в тебе, а там подивимося”. Але на що тут дивитися, ми ж домовилися вже? Чи це він спочатку планував до мене переїхати, щоби на житлі заощадити? Це такий хитрий спосіб альфонсити зараз? Мене просто відвернуло. Нехай не мріє.

Поговорила з подругами, вони лише посміялися. Одна розповіла, як її залицяльник до неї навіть на орендовану квартиру з речами жити приходив. А до іншої її юнак, з яким вона була знайома всього нічого, спочатку просто після роботи заходив, а потім намагався залишитися. Хоча вона на той момент в одній квартирі із сестрою жила.

Я поговорила зі своєю тіткою, то вона просто впевнена, що мені зустрівся альфонс. Порадила у майбутніх стосунках мовчати, що в мене власна квартира є.

Вже краще говорити, що знімаєш, тоді всі нечисті на руку вмить відвалюються. А якщо переїхала до чоловіка, то здавай свою, а гроші нехай капають. Ще тітка сказала, що власна квартира для жінки — чудова страховка про всяк випадок. Думаю, вона має рацію.

You cannot copy content of this page