Чому моїй дитині дарують резинки для волосся, а іншій айфон в садочку?

Напередодні свят, як завжди відбувається хаос не тільки вдома, але і загалом в житті людей. От у нас, наприклад, в садочку, у меншої доньки, почали збирати кошти на подарунки від Діда мороза та Миколайчика.

Подарунки, як завжди, символічні, дівчаткам набір резинок, хлопчикам невеличкий конструктор, на Новий рік просто солодкі презенти.

На більше я і не розраховувала, якщо, чесно, на ті гроші що ми зібрали. Але як то кажуть, в сім’ї не без ….

Словом, одна матуся почала казати, що їй не подобаються ті резинки, які вже мали придбати. Колір не той, взагалі це не модно і протирічить їх смаку.

Дитині 4 роки, резинки з білими бантами і метеликами, нейтральні, абсолютно невичурні і не вульгарні. Але ж ні, вона назвала їх несмаком.

Інша ж , почала казати, що для її синочка, це надто проста іграшка, він таке швидко складе і лего йому набридне, мама близняток взагалі взялася за голову, тому, що її син не грається конструктором, а донька нещодавно з перукарні, тому що наліпила на волосся жуйку, і ті резинки їй ні до чого.

Я завжди стараюся тримати нейтралітет, але не витримала цього разу. Ви уявляєте, що вони задумали, щоб кожна сама купила іграшку чи подарунок, підписала його і принесла в садок.

Я рахую, що це взагалі вже ні в які ворота. Тому, що всі хочуть для своєї дитини найкращого, але не всі можуть дати однаково цінні в плані фінансів подарунки.

Запропонувала купити щось нейтральне, наприклад пляшечки з трубочкою, це зручно, їх легко мити і всім дітям вони потрібні, тільки брати, наприклад всі різного кольору.

Але всі так підхопили ідею відокремитися і купити подарунок своїй дитині, тим самим, показавши, що вони більше люблять своїх дітей. У нас в групі є діти з дуже багатих сімей, а є ті, які ледь виживають на мінімалку.

Я вважаю, що неправильно буде так чинити. Вже з малечку батьки привчають дітей до того, що треба показувати свій статус в соціумі, показувати свою зверхність над іншими.

Я не знаю що робити, у мене абсолютно адекватна дитина, і вона переживе, якщо їй подарують резинки з бантиками, а комусь айфон, але сам факт, розумієте. А саме цікаве, що вихователі ніяк не можуть посприяти вирішенню питань, розводять тільки руками.

You cannot copy content of this page