Чому троє дітей не зупинять чоловіка, який вирішив розлучатися

Я ніколи не думала, що чоловік може піти з сім’ї, де ростуть діти. Навіть коли почуття між чоловіком і жінкою згасають, люди здебільшого залишаються разом, щоб дитина зростала у повноцінній сім’ї. За 8 років шлюбу ми багато чого пережили разом. Збудували будинок, я народила трьох дітей.

Я завжди хотіла велику сім’ю, і чоловік був тільки радий, коли дізнався, що я чекаю третю дитину. Загвоздка у тому, що він працює за кордоном. Раз на кілька місяців приїжджає, щоб побачитись. Так, я сиджу одна з маленькими дітьми, і мені дуже тяжко. Я розумію, що чоловік поїхав на заробітки заради сім’ї, щоб діти нічого не потребували. Місяць тому я народила третю дитину, чоловік приїхав одразу. Було стільки невирішених питань, що в метушні я не помітила, що чоловік якось відсторонено поводиться.

Перші кілька днів після приїзду все було гаразд. Ми намагалися спілкуватися на абстрактні теми, я не питала, чому останнім часом він став менше дзвонити та писати. За тиждень він поїхав у справах і написав мені повідомлення про те, що не любить мене більше, попросив розлучення.

Я не погодилася, і тоді він сказав, що просто втече від мене, бо за кордоном у нього є інша жінка. Мене чоловік розлюбив і жити не хоче разом. Від дітей він не відмовлявся, але як же я залишусь одна з трьома дітьми? Поки малюкові не виповниться рік, нам не дадуть розлучення, а до того часу я не знаю, про що думати, як бути далі. Навряд чи я зможу його утримати.

You cannot copy content of this page