Чи можна обзивати дитину егоїсткою за те, що вона з’їла забагато їжі

Оля працює у школі нещодавно і намагається не влізе и у жодні конфлікти. Проте нещодавно вона стала свідком розмови завуча зі своєю дочкою. Спочатку мама просто голосно вичитувала дитину, а потім почала на неї кричати. Вона кричала щось про котлети і те, що дочка не думає ні про кого, окрім себе.

У чому була справа? Мама залишила для двох доньок, старшої та молодшої, макарони з котлетами. Молодша прийшла додому раніше і з’їла всі котлети, залишивши лише макарони. Мабуть, мама готувала страву на всю сім’ю з 4 осіб, по одній котлеті на кожного. Виходить, що дочка з’їла всі чотири котлети.

Сім’я завуча була дуже небідною. Чоловік добре заробляв на своєму бізнесі, старша дочка вже навчалася в університеті, а ось молодша нещодавно пішла до 5 класу. Зовсім ще дитина. Однак матуся кричала на неї так, ніби дівчинка вчинила справжній злочин. І справа була зовсім не в тому, що вдома була відсутня їжа.

Можливо, мама була частково права. Ось тільки навіщо робити з догани таку виставу? Чому б просто не пояснити доньці, що їжа готувалася для всіх членів родини, і тепер на вечерю будуть пусті макарони.

Я щиро вважаю, що сімейні справи повинні залишатися лише всередині сім’ї. Однак дивно, що у деяких сім’ях підтримується така тенденція, що всі проблеми з’ясовуються лише криком. Звичайно ж, крик ніколи не може призвести до того, що дитина зрозуміє, в чому вона, власне, завинила. Швидше за все, вона просто образиться і закриється в собі.

You cannot copy content of this page