Чи можна виходити заміж, якщо не знайома з батьками нареченого?

Я зустріла свою любов, будучи ще студенткою. Саша буквально увірвався в моє життя і запаморочив голову настільки, що я думати ні про кого іншого не могла!

Він дуже хотів сім’ю і вже через півроку відносин зробив мені пропозицію. Робити пишне весілля мені не хотілося. Тому ми вирішили просто розписатися і відправитися в невелику подорож удвох.

Рішення було настільки спонтанним, що ми навіть толком з батьками не встигли познайомитися. Зараз я розумію, що не варто було так робити.

Справа в тому, що свекруха відразу мене не злюбила. У Саші вона душі не чула, тому я для неї стала тією, хто нібито вкрав її сина.

Доходило до того, що вона просто дзвонила мені кожен день і пред’являла необгрунтовані претензії. А коли Саша був на роботі, вона могла раптово приїхати і просто качати права.

Я терпіла це все і ніколи не скаржилася чоловікові. Та й що я йому скажу? Мені дуже не хотілося псувати з ним стосунки через його матір. Однак чим довше ми жили разом, тим більше змінювалася поведінка свекрухи. І, звичайно, не в кращу сторону.

У якийсь момент Валентина Петрівна почала налаштовувати Сашу проти моїх батьків. Подумати тільки … А ще зовсім недавно ми ходили до них в гості і мило проводили час разом. Більш того, мій чоловік любив це! Він завжди допомагав моїй мамі по господарству, а з татом часто їздив на риболовлю.

Саша все заперечував. Коли я намагалася з’ясувати, що сталося, він просто відмовлявся від діалогу або взагалі мовчав. Але я ж бачу, як все змінилося, і від цього серце кров’ю обливається.

Особливо важко збиратися всією сім’єю на свята. Гробову тишу за столом час від часу переривають провокаційні заяви свекрухи в мою адресу. Її не бентежить навіть те, що вона знаходиться в моєму домі!

Вся ця ситуація дуже підкосила нашу сім’ю. З’явилися недомовки і постійні образи. У якийсь момент ми взагалі з чоловіком перестали розмовляти.

Я розуміла, що якщо ми не поговоримо по душах, розлучення неминуче. Мені просто хотілося зрозуміти, в чому ж насправді проблема і звідки ростуть корені.

Все виявилося куди простіше, ніж я думала. Якось після чергової сімейної сварки зі свекрухою я зібрала речі і пішла, залишивши всіх рідних вдома. Валентина Петрівна не вгамовувалася і поливала мене брудом в присутності моїх батьків.

Мама не витримала і зробила їй зауваження. Свекруха дуже образилася і ось тоді почала налаштовувати Сашу проти моєї сім’ї.

А він повівся як маленька дитина. Слово матері завжди було законом для Саші. Підозрюю, що Валентина Петрівна ще і від себе додала пару ласкавих слів, прикрасивши всю ситуацію. Мені ніколи не зрозуміти такої поведінки і ставлення до мене.

Не знаю що мені робити. Я дуже люблю свого чоловіка і батьків. Але чи зможу я постійно терпіти все це? Боюся уявити, що буде, коли у нас з’являться діти … Свекруха і так життя не дає, а як вона буде ставитися до онуків від нелюбимої невістки? Якщо хтось опинявся в такій же ситуації, підкажіть, як мені бути?

You cannot copy content of this page