Чи потрібно консервувати помідори вночі, якщо у родині напружена обстановка

Цього ранку я прокинулася на дві години раніше звичайного. Але навіть незважаючи на це, часу на сніданок і догляд за собою зовсім не залишалося. Потрібно було швиденько збиратися і бігти на ринок, адже в планах вже тиждень як значився пункт “замаринувати пару баночок помідорів для коханого”.

Чоловіка будити, звичайно, не стала, нехай відпочине. Та й синів в таку рань піднімати не хотілося. Тож вирішила відправитися за покупками самостійно.

Купивши десять кілограм помідорів, задоволена вирушила додому. Важкі сумки мене не бентежили, адже я вже перебувала в передчутті того, як чоловік зрадіє, коли виявить на столі свої улюблені мариновані помідори.

Хоч останнім часом у нас з ним щось не ладилося, але я впевнена, що це тимчасове явище. Адже всім сімейним парам колись доводиться стикатися з кризою у відносинах.

Пам’ятаю, раніше він завжди хвалив мене за хазяйновитість і турботу, навіть зізнався одного разу, що саме за ці якості так сильно мене любить. Напевно, зараз я стала менше старатися, тому все і почало поступово руйнуватися. Але нічого, просто потрібно постаратися краще і все виправити.

Чоловіка, на мій подив, вдома не було. Спочатку я подумала, що його знову терміново викликали по роботі. За останні півроку такі випадки траплялися все частіше. Я щиро не розуміла, навіщо чоловік йде на такі поступки і відправляється на робоче місце в свій законний вихідний. Втім, саме таким чуйним і добрим він мені і сподобався на самому початку.

Закінчивши з закрутками, я звично взялася за прання, прибирання і приготування вечері. Чоловіка як і раніше не було … Ось на годиннику вже 23:00, а від коханого жодної звісточки.

Подзвонила сама – не відповідає, написала десяток повідомлень – і знову тиша … Заснути так і не вдалося, всю ніч просиділа в роздумах про те, що ж сталося з моїм коханим.

А любий мій повернувся тільки вранці і з порога заявив: “Хочу розлучитися”, – і пішов збирати речі.

На питання про те, що трапилося, коротко відповів, що давно вже любить іншу. Зібравши речі, благовірний на хвилину затримався біля вхідних дверей, помітивши в коридорі закутані консервації. Хочете вірте, хочете – ні, але єдиною його реакцією була втомлена посмішка і фраза:

“Краще б ти на догляд за собою час витрачала, а не на всілякі дурниці”.

Його слова довго ще не виходили у мене з голови. Кілька днів мені здавалося, що все це дивний сон. Але потім думки прояснилися, я глянула в дзеркало і побачила там дико втомлену жінку …

Розлучення, звичайно, відбулося. І треба сказати, що дуже скоро колишній чоловік сильно пошкодував про своє рішення. Втім, це вже зовсім інша історія …

You cannot copy content of this page