Чи потрібно переїжджати на дачу, щоб віддати квартиру сину з дружиною

Я була проти того, щоб молодший син одружувався. Не тому, що мені не подобається його дружина, а тому що він ще надто молодий. У свої 27 років він нещодавно влаштувався на роботу, але з упевненістю сказав, що зможе забезпечити сім’ю. Через свій темперамент чекати він ніколи не любив. Юра розписався з Альоною півроку тому, вони одразу з’їхалися і почали винаймати житло.

Як це з усіма буває після життя на орендованій квартирі, до Юри дійшло, що на цю розкіш вони з Альоною витрачають більше половини своєї зарплати. Тоді наречені замислилися про те, що треба накопичувати на власну нерухомість. Начебто вирішили збирати гроші на перший внесок для іпотеки. Похвально. А зовсім скоро син прийшов до мене із серйозною розмовою.

Мій улюблений син прийшов просити мене, щоби я переїхала на дачу. Тоді вони з дружиною швидше накопичать на іпотеку і поживуть якийсь час у моїй квартирі.

“Там же є вода та піч, що тобі ще потрібно? Мамо, подумай, будь ласка. Коли ми накопичимо на іпотеку, поміняємося назад”, — я, чесно кажучи, здивувалася. А для ухвалення рішення думати довго не довелося.

Я знала точно, що коли син оселиться у моїй квартирі, він розслабиться. Гроші на іпотеку збирати перестане. Та й навіщо, якщо можна пожити у квартирі матері? Я знаю свого сина, з комфорту вибирати нікому не захочеться. Перестане вирішувати дорослі проблеми – перестане розвиватися.

Крім того, жити на дачі я категорично відмовляюсь. Мені некомфортно. Я теж працюю, а до міста з дачі діставатись незручно. Заради чого мені переїжджати на дачу і жертвувати власним комфортом, щоб син остаточно виселив мене з власної квартири?!

Наступного дня я сказала, що проти такої ідеї. Натомість я запропонувала матеріальну допомогу, щоб Юра з Альоною жили на орендованій квартирі. Син образився, вони з невісткою довго зі мною не розмовляли. Та й зараз стосунки у нас натягнуті після тієї історії. Тільки я вірю, що ухвалила правильне рішення.

You cannot copy content of this page