Чи слід писати дружині колишнього, щоб відкрити їй очі на невірність чоловіка

Кажуть, найкращий спосіб помститися колишньому – стати щасливою без нього. Як на мене, це все соплива нісенітниця для восьмикласниць. Я вважаю, що не можна спускати з рук брехню та маніпуляції.

Отже, коли мені довелося на власному досвіді дізнатися, як це витратити найкращі роки свого життя на брехливі порожні слова, я ні на хвилину не сумнівалася в тому, що за все відплачу йому сповна.

Роман у нас якось закрутився раптово. Ми й самі не помітили, як безневинний флірт перетворився на справжні стосунки. Здавалося, така пристрасть існує лише в кіно.

Але вже через рік все почало сходити нанівець. Як це часто буває, з тією ж швидкою швидкістю, з якою все і починалося. Він дуже швидко знайшов собі іншу. А я ніяк не могла зрозуміти, коли все пішло не так.

І хоча в мене ще залишалися почуття до цього чоловіка, я все ж таки зважилася його відпустити.

Через півроку я остаточно оговталася від розриву. Раптом він вирішив повернутися до мене. Звичайно, розумом я розуміла, що двічі в одну річку не увійдеш і навряд чи з цього щось вийде. Але почуття взяли гору. Він обіцяв, що порве зі своєю теперішньою дівчиною і все буде чудово, якщо я тільки дам йому ще один шанс.

Чи я повірила у всі його брехливі обіцянки? Звісно, ​​повірила, бо кохала! А потім виявилося, що з тією дівчиною він перебуває у законному шлюбі і розлучатися не збирається.

Такі новини шокували мене. Навіщо було повертатися до мене після того, як одружився з іншою? У мене просто у голові не вкладалася ця ситуація!

Але коли шок відступив, я усвідомила, що весь цей час прожила у відносинах зі зрадником і маніпулятором, якому просто зручно використовувати жінок. Про що, до речі, не забула повідомити його дружину. Вважаю, вона має право знати, за кого вийшла заміж.

You cannot copy content of this page