Чи треба брати кредит, щоб відвідати весілля племінника

У вересні моєму чоловікові зателефонувала сестра і запросила нас на весілля її сина. Я дуже здивувалася цьому, бо останні кілька років ми з її сім’єю практично не спілкуємось. Загалом нам завжди було складно порозумітися, бо ми з Олею ніби з різних світів.

Вона живе ні в чому не відмовляючи собі. Разом із чоловіком та сином їздить відпочивати за кордон двічі на рік, щомісяця ходить у салони краси та одягається у найдорожчих бутіках столиці.

Вони мають свій приватний будинок, дві машини і квартиру, яку вони купили своєму синові, коли той був ще маленьким. Житло здавали в оренду, а тепер, коли він одружується, повністю передадуть його особисте користування. Ось як буває, коли виходиш заміж за успішного бізнесмена.

Я ніколи не заздрила Олі, бо мене моє життя влаштовує. Так, ми не можемо дозволити собі і половину того, що вони. Але це не означає, що ми нещасні. Сама я працюю в школі, а мій чоловік водій маршрутки. А влітку ми з доньками їздимо відпочивати на дачу до моїх батьків.

З сестрою чоловіка ми посварилися через її день народження. Кілька років тому вона відзначала свій ювілей у дорогому ресторані, куди покликала всю рідню, колег, друзів та знайомих. Розмах був немислимий! Це був важкий період, тому що я нещодавно народила другу дочку. Ми на всьому заощаджували та подарували Олі ту суму грошей, яку могли собі дозволити.

Але після свята Оля розповіла всім рідним, скільки ми подарували, насміялася. А потім виявилося, що їй ще й сукня не сподобалася, в якій я прийшла до ресторану. Мовляв, соромно в такому навіть у магазин вийти, не те що до дорогого закладу.

Загалом на емоціях я висловила Олі все, що думаю про неї. І з того часу ми не спілкувалися. А тепер вона дзвонить та запрошує нас на черговий захід.

Чоловік сказав, що не піде на весілля племінника. Знаю, що це знову через гроші. Але я вирішила інакше. Ми візьмемо кредит, покладемо в конверт пристойну суму грошей, добре одягнемося і все ж таки підемо на це злощасне весілля!

Я втомилася жити, постійно обмежуючи себе. Не хочу більше думати, скільки інші подарують на весілля, і порівняти себе з ними. На цей раз все буде інакше. Оце Оля здивується!

You cannot copy content of this page