Чи треба купувати будинок на дві родини та жити разом із батьками на схилі років

Нещодавно я почула одну з таких історій. Вона справді здалася мені казковою. Члени цього сімейства настільки добре зжилися в одному місці, що мені здалося це не такою вже й поганою ідеєю. Однак для того, щоб це здійснилося, потрібні певні обставини.

Якщо ти теж ніколи не замислювався про доросле життя поруч із батьками і завжди негативно ставився до подібних ситуацій, обов’язково прочитай цей приклад. Може, і твоє ставлення трохи пом’якшиться, а горизонти трохи розширяться.

Люблячі батьки Єви та Наташі завжди вирішували свої суперечки мирно. Вони жили у невеликому селищі у своєму будинку та практично ніколи не сварилися. Якщо ж, наприклад, їм потрібно було вирішити непросту ситуацію, вони чемно просили дівчаток побути у своїй кімнаті.

Разом із ними жили й їхні батьки. Бабуся і дідусь дівчаток обожнювали і намагалися балувати. Це часто траплялося, коли батьків не було вдома. Однак дівчатка з повагою ставилися до такого ставлення та не дозволяли собі зайвого.

Мама ж для дівчаток була найближчою людиною. Єва та Ната розповідали їй усе. Одного разу вони розповіли і про своїх обранців. Дорослі доньки вже збиралися виходити заміж.

І ось Єва задумалася про те, що їй хотілося б жити з чоловіком та батьками. Вона так звикла бути поряд з ними і не бачила нічого дивного в тому, щоби продовжити цю гарну традицію. Мама з татом лише посміялися і сказали, що після заміжжя тій точно не захочеться жити разом.

Після народження дитини мама з татом постійно приїжджали та допомагали з малюком. Єва уникла всієї тяжкості, з якою зазвичай стикається молода мати. З чоловіком батьки теж потоваришували, навіть захищали його, коли траплялися суперечки. Всі звикли одне до одного, і Єва вирішила, що було б непогано купити будинок поряд із батьківським, щоб жити недалеко.

Йшов час, мамин батько, який жив із ними, покинув їх. Єва з батьками зрозуміла, що потрібно щохвилини проводити з близькими, поки є така можливість. Ось і вийшло так, що вирішили купити один великий заміський будинок на всю величезну родину.

Плюсів у такому проживанні багато. Завжди є на кого лишити дітей. Ніяких колотнеч по розділу кухні немає, адже смаки матері та доньок повністю збігаються.

Усі звикли поважати чужий особистий простір і намагаються не заважати одне одному. У кожного є своя кімната, тому немає жодних складнощів в оформленні інтер’єру та іншого.

You cannot copy content of this page