Чи варто розповідати невістці, що бачила її чоловіка з іншою

У мене чудова невістка! І красуня, і розумниця, і господиня чудова. У будинку Мариночки завжди прибрано, наготовлено, діти доглянуті та веселі. Сина мого любить, зі мною завжди привітна – і подзвонить розпитає, як справи, і допомогу запропонує. Одним словом, золото, а не невістка!

Вона мені одразу сподобалася. Ще з першої зустрічі, коли її Сашенька мій навів знайомитись. З того самого дня я жодного разу не сумнівалася, що кращу дружину для нього не знайти.

Я завжди щиро вірила в те, що цей шлюб благословив сам Господь і їхнє сімейне життя не затьмарить ніщо на світі. Ось тільки біда прийшла, звідки не чекали.

Днями я як зазвичай вирішила провідати дітей і вирушила в гості до сина з невісткою. Дзвонити не стала. Знала, що у Марини якраз вихідний цього дня припадає. Вирішила зробити сюрприз. А в результаті отримала сюрприз сама.

Вже на підході до їхнього будинку побачила, як син виходить із квіткового кіоску. Ну, гадаю, молодець, вирішив дружину порадувати! Тільки хотіла підійти, як бачу, назустріч йому йде якась дамочка і як кинеться до нього на шию. У мене аж ноги підкосилися від побаченого!

Після того, як Олександр урочисто вручив букет пані та поцілував її, сумнівів більше не залишалося. Довелося усвідомити жахливий факт: мій син зраджує свою дружину.

Що робити, я не знала, але вирішила таки зайти побачитися з Мариною. Та з порога кинулася весело розповідати про Сашине підвищення і про те, скільки всього вони запланували на майбутню відпустку. А я слухала її захоплену розповідь і не могла стримати сліз від прикрості, розуміючи, наскільки бридко з нею повівся мій син…

Мариночка, помітивши це, подумала, що я переживаю за Сашка, і одразу почала мене втішати. Каже:

«Не хвилюйтеся, мамо, я подбаю, щоб він не забував відпочивати. Так, підвищення серйозне, навантаження більше. Але ж я підтримаю у всьому і допоможу!»

Поверталася додому я в роздумах, що робити. Чи варто невістці розповісти про побачене? Чи краще промовчати та сподіватися, що все вляжеться само собою?

Сашенька мій — непоганий хлопчик, просто здурів. Напевно, незабаром одумається і зрозуміє, яку помилку зробив!

You cannot copy content of this page