Чи варто відпускати чоловіка, що зібрався у відпустку один

Я завжди планувала свою відпустку під відпустку чоловіка, щоб разом кудись поїхати. Так як на роботі мені треба точно сказати, беру я відпустку частково або повністю, треба заздалегідь домовитися з чоловіком і вирішити, на скільки днів вона мені знадобиться. Коли я запитала, чи поїдемо ми кудись в цей раз, чоловік відповів, що ні.

Він повинен був допомагати мамі робити ремонт в квартирі, тому не відкладав гроші на відпустку. Тож ми вирішили, що нікуди не поїдемо. Я взяла свою відпустку в кінці серпня, а відпустка чоловіка повинна бути на початку жовтня. Свої відпускні я провела вдома, готувала і прибирала, іноді виходила прогулятися ввечері з подругами.

У цей час чоловік їздив до мами, пару разів я їздила з ним, щоб допомогти. На цьому моя відпустка благополучно закінчилася, провела я її на дивані. А тепер Олег мені заявляє, що зібрався їхати на море без мене! Мовляв, він втомився за два роки без відпустки і накопичив невелику суму на поїздку.

Я не розумію такого ставлення, адже ми завжди все обговорювали. Я намагалася підлаштуватися і теж хотіла кудись поїхати. У підсумку виходить, що тоді, коли я питала про відпустку, грошей не було, а зараз вони з’явилися. Олег каже, що я відпочила, і згадує мені два походи на місцевий пляж. Але ж це інше.

Тепер він збирається на два тижні за кордон відпочивати, а я буду працювати. Хіба це чесно? Я себе відчуваю обдуреною. Не розумію, як так могла круто змінитися ситуація, що він раптом поставив мене перед фактом. Мені дуже прикро.

You cannot copy content of this page