Чи варто заводити стосунки на стороні, щоб зберегти шлюб

Олексію не було на що скаржитися. Своя квартира, красива дбайлива дружина та радісний карапуз у візку. При всьому цьому відсутність будь-яких сварок чи конфліктів, які ставили б під сумнів вибір партнера.

Вже 3 роки подружжя ділили дах над головою і всіх все влаштовувало. Ось тільки Олексій згодом зрозумів, що не все. Він став помічати, що закохана дружина перестала його приваблювати як жінка. Ні, вона тримала себе в гарній формі і взагалі мала чарівність, яку ніякі пологи не могли зіпсувати. Але для Олексія цього було недостатньо.

Між ними пропала іскра, його більше не тягнуло до дружини. І це його засмучувало. Адже вони мали прекрасну сім’ю, і йому було в ній комфортно. Розлучатися з дружиною означало зруйнувати острівочок гармонії, який вони разом ретельно вибудовували. Олексій не міг цього допустити.

Подумавши якийсь час, Олексій прийшов до ідеї, яка раніше могла б здатися йому божевільною. Завести коханку. Таку, яка не претендуватиме на спільне життя і не вимагатиме значних витрат.

Це має бути жінка, яку він уже знає. З якою не доведеться знайомитися чи працювати над вибудовуванням стосунків. І в нього була підходяща кандидатура.

Це була Світлана, одна із подруг дружини Олексія. Вони були знайомі досить давно. Це була висока блондинка, яка не мала особливо багато вільного часу. Вона досить міцно закріпилася на своїй високооплачуваній роботі, тому всі моменти особистого життя вона намагалася не затягувати. Її метою було отримувати від життя ті насолоди, які пропонуються тут і зараз. І Олексій був у списку її можливих насолод.

Він чудово пам’ятав минулий Новий рік, коли Світлана залишила йому свій номер. Хоч вона нічого і не говорила, Олексію вистачало досвіду зрозуміти, що Світлана відчуває до нього щось більше за дружні почуття. І якось на роботі він їй написав.

Вже 3 місяці Олексій живе оновленим щасливим життям. Він почав приносити дружині квіти майже кожен день, на роботі справи пішли краще нікуди, а на душі стало легко і радісно. Його схема працювала!

Звичайно, тепер доводиться бути обережним: завжди попереджати дружину про нараду, що затягнеться, вчасно видаляти повідомлення Світлани і стежити за тим, щоб остання була задоволена.

Олексій і думати не хотів, що може статися, якщо його сім’я раптом дізнається про його зради. Але він завжди заспокоював себе тим, що робить це не заради себе, а заради сім’ї. Збереження шлюбу йому понад усе. І не має значення, на які жертви йому доведеться піти.

You cannot copy content of this page