Чи здатна мати любити дитину так само сильно, як бабуся

Деякі батьки тільки і чекають можливості, щоб сплавити своє чадо бабусям і дідусям. І ніби як в цьому немає нічого поганого, адже всі задоволені. Батьки раді можливості отримати довгоочікувану свободу, а бабуся з дідусем завжди хочуть поняньчитися з малюками.

Зазвичай мама і тато відправляють дітей на дачу або в село, а тому для діток така подорож теж корисно. Свіже повітря, природа … Чим не рай земний?

Однак є й інша категорія батьків. Виявляється, є тип людей, які зовсім не в захваті від того, що діти тривалий час проводять далеко від них і від рідного дому. Більш того, у таких батьків завжди є час і можливість, щоб дитина залишилася з ними.

Напевно, ти подумала про те, що в цю другу категорію входять лише багаті люди, які не працюють і постійно сидять вдома. Але це не зовсім так.

Швидше, це люди, які можуть і вміють бачити можливості усюди. Вони шукають роботу, яка дозволяє займатися завданнями віддалено, беруть дитину на усі прогулянки і в подорожі, але при цьому чудово проводять час.

Такі люди щиро радіють усім моментам поруч з дитиною і не хочуть втрачати жодного. Вони планували появу дітей і тепер насолоджуються часом поряд з малюком.

Є й інші причини не залишати дитину з бабусею. Наприклад, дисципліна і виховання. Важливо, щоб у дитини був один авторитет – батьки. Коли мама каже ні, а бабуся каже так, малюкові складно сформувати вірну систему цінностей. Його поведінка стає примхливою і дуже непередбачуваною.

Бабусі часом люблять онуків набагато більше власних дітей. Вони розуміють, скільки всього упустили в період, коли дочка або син підростали. У той час вони були зайняті зароблянням грошей і налагодженням зв’язків.

На дітей не вистачало ресурсів. Тому вони хочуть компенсувати все це на онуках. Їх можна зрозуміти. Ось тільки що робити батькам з розбалуваними до неможливості як результатом?

You cannot copy content of this page