Чим поїздка до Єгипту розлютила свекруху так, що вона не пустила сина на поріг

Поїздка до Єгипту була незабутньою минулого року. Там мій хлопець зробив мені пропозицію. Ми повернулися такі щасливі з відпочинку, на нього разом збирали гроші. Тільки мама нареченого виявилася проти нашого весілля.

Я підозрювала, що Льоша зробить мені пропозицію. Ми разом уже три роки, нам по 22, і ми дуже закохані. Півроку ми збирали на довгоочікуваний відпочинок, і Льоша хотів зробити його незабутнім. Так і сталося. Я була на сьомому небі від щастя, поки ми не відвідали його маму після поїздки.

Два роки ми живемо разом на зйомній квартирі, навчаємось та підробляємо на півставки. Батьки допомагають: то консервацію передадуть, то трохи грошей. Мої батьки живуть за містом. Вони дуже люблять Льошу, зовсім не проти того, щоб я у 22 роки виходила заміж. Мама завжди говорила, що вона з батьком теж з нуля починала все, разом завжди легше.

Після відпустки ми поїхали відвідати батьків Льоші, він сказав, що там на нас з нетерпінням чекають. Я була цьому дуже рада, бо знала, що настав час налагоджувати стосунки з ріднею чоловіка. Тільки коли ми приїхали, все було не так яскраво, як я очікувала.

Мама Льоші у розлученні, виявилося, що в черговий раз вона зійшлася з якимось залицяльником середніх років. На ніч вона нас не могла розташувати, навіть чай до ладу не попили. Поруч живе Олексія брат, тож ми вирушили до нього. Наступного дня прийшла мама Льоші і заявила, що йому ще рано одружуватися.

Вона вважає, що син зобов’язаний допомагати матері матеріально, поки сам не має сім’ї. На її думку, Льоша має спочатку закінчити університет і ще кілька років приносити гроші до її дому.

Батько покинув її із маленькими дітьми 15 років тому. З того часу у матері великі надії на те, що сини не вчинять із нею так, як їхній батько.

Льоша не залишає матір, а просто хоче завести свою родину. Поїздку до Єгипту вона нам також згадала. Обурено підрахувала, скільки грошей ми викинули на відпочинок, мовляв, краще б витратили ці гроші на те, щоб полагодити дах, що протікає. Так, дах дійсно протікає, але ми тут до чого?

На поїздку ми ні в кого грошей не брали, і свекруха жінка не стара, їй лише 45 років. Ніщо їй не заважає влаштуватися на роботу. Але навіщо, якщо її забезпечує син та кавалери?

Після того, як ми повідомили про своє рішення розписатися, свекруха заявила, що благословення ми не отримаємо від неї. А без благословення не буде щастя у сім’ї. Я дуже засмучена, не знаю, за що вона мене не злюбила.

You cannot copy content of this page