Чим свекруха пояснює те, що невістка раптово погарнішала і стала носити підбори

Мій син одружився 10 років тому з Маргаритою. Нині йому 38, а їй 32. У шлюбі вони щасливі, мають двох дітей. Ми з ними рідко бачимося, бо живемо у різних кінцях міста. У них робота, дім, я розумію.

Нещодавно я приїхала їх відвідати і помітила у їхній родині зміни. Марго погарнішала, перестала носити вдома махровий халат, почала фарбуватися і ходити в спортзал. Коли я до них приїхала, вона була у сукні та на підборах, виглядала розкішно.

Рита працює позмінно, тому у вільний час може приділити увагу дітям і собі. Вдома у них завжди лад, діти доглянуті, нагодовані.

Тільки бентежить мене те, що ще півроку тому Марго на вихідні нікуди не виходила, сиділа вдома у спортивних штанях чи халаті. Я теж жінка і розумію, якою може бути причина таких змін. Відчуваю, що не просто так вона гарно вбирається.

Мені здається, що син нічого не помічає, він весь у роботі, додому приходить пізно. Може, Риті не вистачає уваги, чи вона вирішила поміняти щось у своєму житті? Головне, щоб не когось. Адже у неї двоє прекрасних дітей і вірний чоловік, який забезпечує сім’ю.

Я вирішила поговорити з Дімою, бо не хотіла, щоб їхня родина ось так зруйнувалася.

Він і слухати мене не став. Сказав не лізти у його особисте життя. А я ж хотіла допомогти. Поки вони разом можна поговорити, все виправити. Невже він не бачить кардинальних змін і у зовнішності, і у звичках своєї дружини?

Я дуже хвилююсь і хочу, щоб у них все було добре. Але виявилося, що я лізу не в свою справу. Якщо все й далі так піде, а я виявлюся права, розлучення не уникнути.

Найбільше я боюся розлучитися зі своїми онуками. Ми й так нечасто бачимося, а після розлучення мене й близько не підпустять до них. Сподіваюся, що я все вигадала, а якщо ні?

З одного боку, не добре встрявати у життя дорослих людей. А з іншого – син образиться, якщо я йому не скажу те, що підозрювала. Виходить, що я буду винна у будь-якому разі. Не встрявати я не можу, це моя дитина, мої онуки, і я хочу, щоб вони були щасливими.

You cannot copy content of this page