Давай лишимося друзями

Надворі було похмурно та накрапав легенький дощ, він сидів на підвіконні і думав про свою дівчину, але раптом пролунав дзвінок. На телефоні висвітилось “Сонечко” у нього від радощів серце забилось в раз скоріше! Піднявши слухавку вона сказала… вона сказала таким голосом, якого він ще не чув:

– Привіт! Як ти?– Привіт! В мене все чудово, зараз сиджу на підвіконні дивлюсь на дощ і думаю про тебе! А ти як?

– В мене все добре! Мені потрібно дещо тобі сказати!– Кажи! – схвильований голосом відповів він.– Давай залишимось ” Друзями”

Її слова відняли мову у хлопця, він не знав що казати він просто опустив руку в якій був телефон і сидів не кажучи ні слова! Вона вже завершила розмову, відразу зіпсувалась погода почало блискати гриміти і погода зіпсувалась у хлопця в душі, він замкнувся в собі майже ні з ким не спілкувався.

Друзі запитували його:– Що з тобою?Вдавши радість відповів стримуючи сльози:– Нічого, просто настрою нема!

Повернувшись додому він сів на диван і в думці перегортав сторінки днів проведених з нею! Його очі набиралися сльозами і сльоза впала з його ока, а потім ще одна і ще одна!

Наступив ранок, але він ще не спав! Задзвонив телефон, телефонував його друг запитав:– Ідеш на футбол?– Щось не хочеться!– Чого ти не хочеш?– Я захворів!– А ну то ладно, виздоровлюй!– Добре, давай!

Минуло декілька днів, йому легше не стало він хворів і хворів! Через чотири дні він почав одужувати! Через декілька днів задзвонив телефон на ньому висвітився номер! Його серце почало битися бистріше, почало трусити руки трусилися так що телефон випав з рук! Дзвінок пролунав один раз, другий а на третій він підняв трубку і тримтячім голосом сказав:

– Алло.– Алло. Привіт як ти?– А ти як думаєш?– Вибач за мою помилку я тебе люблю! Він мовчав вона знову запитала:– Ти мене пробачиш?– Звичайно пробачу, бо я тебе люблю!

Вона повернулась до нього! Через три місяця вона його покинула! І так було п’ять разів він весь час пробачав їй бо любив!!! Останній раз коли вона його покинула це було назавжди! Він уже не думає про неї і знайшов своє кохання через деякій час він одружився і щасливий.

You cannot copy content of this page