Дівчинка боязко підійшла до незнайомки і привіталася. У цей момент дівчинку гукнув до болю знайомий голос…

Я працюю в сиротинці. Це дуже важка робота, адже зазвичай від історій дітей, які до нас потрапляють, крається серце. Ми намагаємося дати їм увагу та любов, але, як ви розумієте, це ж зовсім не те.

Хочу розповісти історію однієї дівчинки. Чоловік привіз до нас свою доньку. Його дружина забрала всі гроші і втекла за кордон з коханцем. На роботі чоловіка звільнили, і він розумів, що перебуває в безвихідній ситуації.

В нього не було ні грошей, ні можливості жити далі у квартирі, яка належала його дружині, яка не пошкодувала навіть рідну дитину. Він розумів, що доведеться зробити серйозний вибір, оскільки виховувати доньку не міг.

Тому батько-одинак вирішив оформити малечу в притулок. Він пообіцяв своїй п’ятирічній доньці, що забере її з дитячого будинку, щойно заробить достатньо грошей. І маленька йому повірила.

Вона довго плакала і дивилася у вікно у слід батьку, який йшов і якого не бачила наступні три роки. Майже щодня під вечір вона сідала біля віконця на свою валізу з речами і чекала, коли тато нарешті повернеться.

Ми всі були дуже стурбовані станом дівчинки. Вона в’яла на очах. Здавалося, що їй не допоможе нічого, крім повернення батька. Вона рідко спілкувалася з іншими дітьми, але була до всіх дуже добра.

Зрідка вона погоджувалася погратися з дівчатками, які жили з нею в одній кімнаті. І щоразу розповідала про те, що скоро за нею приїде тато. Одного разу директор дитячого будинку покликав її до свого кабінету.

Дівчинка дуже зраділа, подумавши, що вона нарешті поїде додому. Але похмурий директор повідомив, що її хоче удочерити молоде подружжя. І дівчинка не може відмовитися, оскільки ці люди зробили все, щоб забрати її з притулку.

Вона довго плакала і не вірила в те, що сталося. Через тиждень вона поїде в чужу сім’ю, а тато більше не зможе її знайти! Коли настав фатальний день, дівчинка зібрала всю волю в кулак, узяла в руку свою маленьку валізку.

В холі дитячого будинку вона помітила мініатюрну жінку в ліловій сукні. Жінка тримала в руках букет тюльпанів, які так любила дівчинка. Поблизу жодного чоловіка не було, і вона не розуміла, хто ж прийшов її забирати.

Дівчинка боязко підійшла до незнайомки і привіталася. У цей момент дівчинку гукнув до болю знайомий голос. Вона обернулася і побачила свого батька. Вона не повірила своїм очам.

Валіза вислизнула з її руки, і вона кинулася в обійми улюбленого тата. Той узяв на руки доньку і підійшов до жінки, яка з розчуленням спостерігала за цією картиною. Незнайомка виявилася новою дружиною її батька.

Вона боязко підійшла до дівчинки і простягнула їй букет тюльпанів. Виявилося, що батько хотів зробити сюрприз дочці, тому попросив директора притулку не розповідати про те, хто її забирає.

Звісно, це стало для дівчинки великим стресом. Однак головне – те, що сталося зрештою Попереду на неї чекав складний період адаптації та безліч татових історій про те, що йому довелося пережити.

В очах маленької дівчинки він залишився добрим і чуйним батьком, який не кинув її, поки інші були впевнені, що він за нею не повернеться. І це дорогого коштує!

You cannot copy content of this page