Дізналася, скільки донька заробляє на підробітку у вихідні, одразу відмовилася сидіти з онуками

Моя донька Аня нещодавно розлучилася з чоловіком, і тепер на її шиї не лише двоє дітей, а й кредит за квартиру. Колишній зять вирішив зробити красиво — зібрав у чемодан найнеобхідніші дрібнички і втік до іншої жінки. А свою частку у квартирі переоформив на дружину. І якщо раніше він кредит зі своєї зарплати виплачував, то тепер передав цю естафету Ані. Тому їй зараз особливо тяжко.

На роботі у дочки зараз твориться щось незрозуміле. То зарплату затримують, то обіцяють штат скорочувати, то взагалі планують закриватися. Та й якщо виплачують все вчасно, то цих грошей на кредит і найнеобхідніше ледве вистачає.

Колишній чоловік аліменти не платить, бо вважає, що й так допоміг, віддавши квартиру. Дочка дотримується такої самої думки, тому нічого не вимагає. Хоча часто грошей навіть на фрукти дітям не може знайти. Ну це ж зовсім поза межею нормального!

От і стала донька підробіток шукати, влаштувалась на якийсь склад, де потрібно замовлення комплектувати перед доставкою. Але там кожна зміна 12 годин, ще після роботи залишаються частенько. Я спочатку думала, що там хоч платять добре.

Живемо ми по сусідству, тому я завжди рятувала доньку, коли треба було доглянути дітей. Так було і цього разу, коли на вихідні Аня зібралася на підробіток. Повернулася після зміни, обличчя на ній немає. Повечеряла і там же заснула у мене, прямо на дивані, навіть додому не пішла. У неділю рано прокинулася по будильнику, перекусила і знову втекла до складу. Повернулася так само пізно.

Ну я її й спитала, скільки ж їм платять. Виявилося, що донька заробила за дві зміни вісімсот гривень. Я дуже засмутилась. Це ж треба так мучити себе за ці копійки? Аня вперлася, що вибору в неї немає, і наступних вихідних знову піде на склад, адже гроші потрібні. Я проти, щоб вона там працювала, адже здоров’я за гроші (тим більше такі) не купиш.

У результаті я їй так і сказала, що з онуками не сидітиму, якщо вона знову піде на цей склад. Адже знаю, що доньці більше дітей немає на кого залишити. Нехай краще у вихідні відпочиває, та аліменти з колишнього чоловіка вимагає. За дітей він також відповідає. І це неправильно, що його дружина працює без вихідних, а він десь розважається з новою пасією.

You cannot copy content of this page